Дякуємо за багаторічну працю

На початку березня працівники районного Будинку культури та районної бібліотеки проводжали із займаних посад своїх керівників – директора районного Будинку культури Любов Воловик та директора районної бібліотеки Катерину Сокуренко.
Багато щирих і гарних слів було сказано на їхню адресу начальником відділу культури і туризму РДА Миколою Середенком, головою районної ради Романом Домбровським та першим заступником голови районної державної адміністрації Сергієм Орленком. Керівництво району висловило щиру вдячність Любові Власівні і Катерині Павлівні за багаторічну творчу роботу.
Любов Воловик пропрацювала на посаді директора районного Будинку культури 12 років. У свою роботу вона вкладала душу, а також професійні та організаторські здібності, налагодила тісну методичну і мистецьку співпрацю із сільськими будинками культури.
Нині Любов Власівна залишається працювати у районному Будинку культури на посаді методиста з вокально-хорового жанру.
Катерина Сокуренко за свій 40-річний трудовий шлях майже 30 років очолювала районну бібліотеку. За її керівництва бібліотека стала методичним та культурним центром району, де сільські бібліотечні працівники завжди мали можливість отримати методичну і практичну допомогу. Катерина Павлівна є головою громадської організації “Аріадна”, яка стала районним інформаційним центром для жінок; неодноразова успішна участь у різноманітних вітчизняних та міжнародних грантових програмах дала можливість Катерині Павлівні значно покращити  технічне забезпечення ГО “Аріадна”.
За свою багаторічну роботу Катерина Сокуренко нагороджена  численними грамотами різних рівні, а також має почесне звання “Заслужений працівник культури України”.


Вручивши квіти і висловивши слова вдячності керівникам, які вирішили полишити свої посади, начальник відділу культури і туризму представив присутнім новопризначених керівників: Надію Грижунову – директора районного Будинку культури та Юлію Похілову – директора районної бібліотеки. Аби зайняти свої посади, пані Надія і пані Юлія пройшли конкурсний відбір.
Вітаючи керівників із призначенням, Микола Середенко, Роман Домбровський і Сергій Орленко висловили сподівання на їхню плідну роботу, спрямовану на розбудову культосвітньої галузі району.
Колективи районного Будинку культури і районної бібліотеки також привітали новопризначених керівників і запевнили, що стануть для них надійними помічниками і порадниками.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"