Дякуємо за відповідальність

Дороги, особливо у нашому регіоні, – це наболіла тема, важлива для кожного жителя Світловодщини. Щоразу ми радіємо, коли бачимо, що ремонтують чи навіть будують наші дороги. І хоч ця робота виконується не так активно, як би нам того хотілося, все ж у нас проводиться і ямковий поточний і капітальний ремонти дорожнього покриття.

Прикладом того, як має виконувати свою роботу справжній підрядник, є капітальний ремонт дороги із села Велика Скельова до Світловодська у минулому році (замовник – Управління каналу Дніпро-Інгулець). Цього року виконано ремонт дорожнього покриття вулиць Робітнича і Заводська у м. Світловодську в напрямку до Миронівки (замовник – міська рада). Ремонтні роботи виконує ПП «Ефект» під керівництвом підприємців Айкарама та Андраника Тартикянів. Оглянувши дорожнє полотно, вони вирішили, що проводити тут ямковий поточний ремонт, як вказано в угоді, буде хоч і дешевше, але не надійно. Тому вирішили покласти суцільний шар асфальту, як при капітальному ремонті. Так і зробили, незважаючи на свої збитки, і зараз дорога виглядає як новозбудована. Та й асфальт на дорозі триматиметься довше, ніж зазвичай – в цьому переконують підприємці.
Жителі мікрорайону «Ревівка», працівники заводів «Олімп» та «Чисті метали», а також жителі Великої Скельової, Миронівки і Озер щиро дякують Айкараму та Андранику Тартикянам за їх роботу, за те, що відповідально, патріотично ставляться до справи, якою зай­маються.