Дитячий дошкільний заклад «Сонечко» розпочав свою роботу

390

2 квітня у Великій Скельовій запустили в експлуатацію дитячий садок. На цю святкову подію прийшло багато жителів села, переважно батьки, дідусі та бабусі вихованців цього закладу.

До присутніх звернулася директор Великоскельовсь­кого НВК Раїса Швець, яка щиро привітала тих, хто так довго чекав цього прекрасного моменту, адже на території Великоскельовської сільської ради впродовж останніх десятиліть не було дитячого садочка. Вона подякувала усім, хто був причетний до цього будівництва. Перш за все – народному депутату України Олесю Довгому, голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському, голові районної ради Роману Домбровському та всьому депутатському корпусу районної ради, який підтримав ідею відкриття у Великій Скельовій навчально-виховного об’єднання, підтримав пропозицію Сергія Твердовського і в якості співфінансування проголосував за виділення чималої суми коштів із районного бюджету.

– Це для нас справжнє свято, якого чекали і наймолодші жителі нашого села, і дорослі. Радує те, що дитячий садок збудовано за всіма вимогами і стандартами; закуп­лено нові меблі, посуд, постільна білизна тощо. Я переконана, тут малята почуватимуться дуже добре, – сказала Раїса Миколаївна.

Директор НВК також вручила грамоти тим людям, які приклали максимум своїх зусиль, аби малюки села мали змогу отримувати якісну дошкільну освіту: народному депутату України Олесю Довгому, голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському, голові районної ради Роману Домбровському, сільському голові Сергію Могильному, начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергію Скопичу, директор УКДІ Олександру Панченку та заступнику директора УКДІ Віктору Бурлаці, директору підрядної організації Олександру Осадчому та іншим.

Із вітальними словами до присутніх звернулися гості – представник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, а також Сергій Скопич, Сергій Могильний, Олександр Панченко, Віктор Бурлака та інші. Вони бажали всім добра, а ще – щоб сільська громада розвивалася, щоб народжувалося все більше діток, щоб у дошкільному навчальному закладі завжди лунав дитячий сміх.

Після урочистостей малята, як справжні господарі дитячого садка «Сонечко», підійшли кожен до своєї шафки, переодяглися – так розпочався їхній перший день поза домашніми стінами.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.