Дитина і чудова казка несуть до нас тепло і ласку

Традиційно, в березні пройшов тиждень дитячого читання, в якому прийняли участь Микільська і Золотарівська сільські бібліотеки та Микільська ЗОШ І-ІІІ ступенів. «Дитина і чудова казка несуть до нас тепло і ласку: казкова ігрова подорож», під такою назвою розпочався тиждень дитячого читання.
Сторінками українських народних казок подорожували учні 4 класу, та їх класний керівник Людмила Шмакова. Відповідаючи на питання казкової вікторини «Квітка-семицвітка», користувачі згадали українські народні казки: «Коза-дереза», «Солом’яний бичок», «Котик і півник», «Лисичка-сестричка» та інші. Активними були Саша Пак, Настя Дубік, Даша Онисієва, Андрій Карпов. В сільських бібліотеках діти познайомилися з книгами-ювілярами 2017 року, представленими в «каравані» книг «Ювілейний книгоград».
Для учнів 8 класу провели урок-гру «Розумники», яка пройшла у вигляді подорожі. Хлопці розділилися на 2 команди. Команда «Всезнайки»: Ростислав Кірмікчі, Володя Смертін. Команда «Ерудити»: Михайло Пак, Роман Ляшенко. Змагання команд оцінював вчитель історії та правознавства Іван Карпушін. 1-зупинка «Швидкі білочки» – питання на ерудицію. 2-зупинка «Розумні папуги» – математичні питання. 3-зупинка «Впевнені слоненята» – логічні задачі. 4-зупинка «Хитрі лисички» – вгадати назви казок або мультфільмів по уривках. В цікавому змаганні перемогла команда «Ерудити».
Літературна вітальня «На гостину до дідуся Корнія», присвячена 135-річчю від дня народження Корнія Чуковського, відкрила свої двері для учнів 3 класу. Сільський бібліотекар Ольга Челнакова ознайомила з життєвим та творчим шляхом Корнія Чуковського – одного з улюблених дитячих письменників. Сільський бібліотекар Наталія Карпова провела цікаві вікторини та ігри для дітей. Класний керівник Людмила Зоріна підготували з учнями та представили сценку «Мийдодір» у виконанні Антона Кіреєва та Олександри Найденко. Вірш «Крадене сонце» прочитала Карина Михайленко, а уривок з вірша «Телефон» – Іван Мартиненко. На захід запросили учнів 4 класу. Тиждень закінчився інтелектуальною грою-змаганням «Хто багато читає, той багато знає». Учні 5 та 6 класів поділилися на 2 команди. Команда «Енштейни» – учні 5 класу. Команда «Кристал» -учні 6 класу. Перший конкурс – гра «Лото загадок». Другий конкурс – вікторина «Казковими стежками». Третій конкурс – змагання «Розумники й розумниці». В змаганні перемогла команда «Енштейни». Активними були: команда «Енштейни» – Ілля Морарь, Леся Жуікова, Іван Кудінов та інші. Команда «Кристал»- Сергій Чимшит, Семен Авір’янов, Настя Мілак, Гордій Явтенко, Назар Косячко та інші. Проведені заходи – збагачують знання, розвивають творчу уяву, логічне мислення, пізнавальний інтерес, пам’ять, виховують цікавість, інтерес до навчання, знань, любов до книги.

Наталія Карпова, завідуюча Золотарівською с/б-кою.

Поширити
"Вісті Світловодщини"