“Джерело”, що дає натхнення

У нашому районі Глинська бібліотека є однією з найкращих, а очолює її Тетяна Стецунова, яка просто закохана у свою справу. На базі Глинської сільської бібліотеки створено жіночий  клуб «Джерело». Його членами є люди різного віку та різних професій, але всіх їх об’єднує любов до книги.
До речі, всі вони є учасниками художньої самодіяльності Глинського Будинку культури, так що їх об’єднує ще й любов до пісні.
А ще вони беруть активну участь у різних заходах, які проводить пані Тетяна.
У день, коли у бібліотеці були гості, бібліотекар запросила їх на гостини до учасниць клубу. Вона, представляючи кожного, говорила про них з великою повагою та теплом. Темою зустрічі був день народження Глинського Будинку культури, який цьогоріч відсвяткував своє 80-річчя.

На цьому засіданні всі поринули у спогади: хто і як прийшов до «Джерела», яке було перше враження, які заходи проводились, про що говорили, про що сперечались. Нам було дуже приємно поспілкуватись з цими привітними та простими жіночками.
Цей захід проходив у вигляді бібліопосиденьок з чаєм. І бібліотека, і її господиня справили на нас приємне враження. Хочеться побажати, щоб  жіночий клуб «Джерело» і надалі процвітав і розвивався. Дякуємо за позитивний настрій, з яким ми поїхали працювати далі.

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"