Дзвінко лунає останній дзвінок

25 травня по всіх навчальних закладах району відбулося День останнього дзвінка. Це свято, напевно, найулюбленіше і серед дітей, і серед їхніх батьків, бо дає старт літнім канікулам, а це – відпочинок та оздоровлення.

Так, у Павлівському НВО шкільний дзвінок зібрав учнів, вчителів, батьків. Від імені виконавчого комітету сільської ради до учнів звернувся Павлівський сільський голова Микола Панасенко. Він щиро привітав школярів з цим святом, а випускникам побажав вдало завершити державну атестацію. Він також вручив школярам на бір м`ячів для оздоровчого табору «Зернятко». Учнів, їхніх батьків та вчителів із завершенням чергового навчального року також привітали директор комунального закладу «Дитяча спортивна школа» Володимир Мусієнко та настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці отець Олександр.

Привітала присутніх на святі і виконуюча обов`язки директора Павлівського НВО Раїса Швець. Вона вручила кращим школярам похвальні листи. Від себе особисто та від голови фермерського господарства «Лан» Олександра Швеця Раїса Миколаївна вручила грошові винагороди переможцям другого та третього етапів Все українських олімпіад з базових дисциплін, а також цінні подарунки – випускникам.

Учнівський та батьківський колективи Павлівського НВО висловлюють велику вдячність всім небайдужим і щирим людям за спонсорську допомогу. Нехай у задумах буде мудрість, у справах – порядок, в сер цях – тепло і радість від людської вдячності. Нехай зроблене добро повертається сторицею.

На завершення свята пролунав останній дзвінок, який надали учень 11 класу Антон Хлівний та учениця 1 класу Анна Тіжаніна. З посмішками та оберемками квітів Свято останнього дзвоника зустріли у Миронівській ЗШ І-ІІ ступенів.

Учні 1-8 класів зраділи, коли пролунав останній дзвоник. Для дев’ятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася гаряча пора: випускні екзамени, вступ до обраних вищих навчальних закладів.

Серед гостей на урочистій лінійці була присутня депутат районної ради Тетяна Адактуєва.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від вчителів, учнів та їхніх батьків. Добрими словами, красивими хореографічними композиціями їх вітали учні молодших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

В Озерському НВО на урочистостях, приурочених Святу останнього дзвоника, школярів, в першу чергу випускників, привітала директор школи Альона Палярус.

Вона зазначила, що для них шкільний дзвінок продзвенів востаннє, даючи старт у доросле життя. Вона побажала всім учням веселих канікул, а випускникам – успішної здачі ЗНО.

Загалом цього навчального року закінчили школу 78 дев’ятикласників, які зараз складають державну підсумкову атестацію. Маємо сподівання, що 5 випускників отримають свідоцтва з відзнакою.

Покинуть стіни рідних шкіл і 39 випускників 11 класу. У них зараз відповідальна пора – складання зовнішнього незалежного оцінювання.

«ВС».

Поширити
"Вісті Світловодщини"