“Еко? Логічно!” “Кернел” – за захист екології

В середині квітня цього року компанія “Кернел” запустила конкурс для еко-активних батьків, вчителів та дітей громад – “Еко? Логічно!”.

Усі учасники пройшли кілька етапів конкурсного відбору. До 20 травня вони на офіційній сторінці “Кернел” повідомили про свою участь, розмістивши пост “Беремо участь!”; подали пропозиції, як навчити громаду бути дружньою до навколишнього середовища; додали до власного міні-проекту ілюстрації, щоб була зрозуміла ідея; опублікували рішення в соцмережах та надіслали знову на сторінку Kernel посилання в особисті повідомлення. Після цього залишалося збирати лайки під своїми постами та стати еко-лідерами громади.
До 15 червня зберігалася інтрига: хто ж візьме участь у розіграші головного призу конкурсу – контейнерів для сортування паперу, пластику та батарейок.
Із великою завзятістю збирав свої лайки й учасник зі Світловодська Станіслав Тригуб. Наполегливість та креативність ідеї привели його до перемоги.
Загалом у конкурсі брало участь 64 команди з усієї України. Тож ми пишаємося нашим учасником, який ввійшов до команди лідерів конкурсу і виграв три контейнери для сортування сміття.
Захід відбувся за підтримки благодійного фонду «Разом з Кернел». Усі учасники конкурсу щиро дякують керівнику благодійного фонду Ігорю Потоцькому та регіональному представнику благодійного фонду Юрію Левченку за прекрасну можливість усім бажаючим на всю Україну висловити свої думки з приводу збереження нашої екосистеми, проявити свої таланти, за можливість приєднатися до великої армії борців за чисте довкілля.
Про компанію “Кернел” на Світловодщині знають не з чуток. Господарюючи на землях Глинсь­кої сільської ради, представники регіонального керівництва компанії беруть активну участь у житті громади, сприяють соціальному розвитку села. Десятки робочих місць, мільйони сплачених податків до сільського та районного бюджетів, сотні тисяч гривень на допомогу таким соціальним установам як Глинському дитячому садку, навчальному закладу, місцевому Будинку культури, простим жителям села тощо. Жодне сільське свято не проходить без участі цього основного сільгоспвиробника на території Глинської сільської ради.
Та й господарську діяльність тут ведуть відкрито. Редакція газети тісно співпрацює з компанією “Кернел”, розміщуючи на сторінках видання фінансові звіти, знайомлячи наших читачів із започаткованими нею соціально значущими проектами, які проводяться систематично.
Однією із перших компанія “Кернел”, спільно з благодійним фондом “Разом з Кернел”, долучилися до обласної програми щодо запобігання захворюваності населення на COVID-19. Загалом “Кернел” закупила та передала медичним закладам Кіровоградщини понад 14000 флаконів препарату «Меробоцид» та інших медикаментів на суму близько 5,2 млн. грн. “Кернел” – це компанія, яка на власному прикладі спів­праці з громадами демонструє, яким має бути соціально активний і відповідальний бізнес.

Світлана Калугіна.