Форум учнівської молоді «Патріот–Fest»

11 cічня учні Федірківського НВК взяли участь у І районному форумі учнівської молоді Олександрійського району «Патріот-Fest», який проходив у Олександрії у Будинку футболу. Посприяла участі наших учнів голова агрофірми «Федірки» Любов Замкова.

260

Після реєстрації учасників форуму привітали комерційний директор ТОВ УкрАгроКом Павло Фесюк і начальник відділу освіти Олександрійської районної ради Олена Полтавець. Координатор проекту табір «Патріот» Світлана Михайленко познайомила учасників із програмою Форуму. Вона наголосила на тому, яку вагому роль відіграє табір «Патріот» у формуванні молоді Олександрійщини.

Заступник директора з виховної роботи Шарівського НВК, де проходив ІІІ табір із цілодобовим перебуванням«Патріот», виступила перед учасниками із звітом «Проект Табір «Патріот» сьогодні: досягнення та виклики, або як ми йшли до цього форуму». Також перед дітьми виступила учасниця табору «Патріот», яка вже закінчила школу і навчається у виші.

Потім учні взяли участь у «Ярмарку підприємств Олександрійщини». Перед присутніми виступили комерційний директор ТОВ УкрАгроКом Павло Фесюк, директор елеватора ПАТ «Шарівське» Андрій Груша, рекрутер ТОВ «Колос» Оксана Пискун та директор МП «Неємія»Габбі Дьобріх.

Після цього на коловій ярмарці професій «Молодь для молоді» школярі знайомитися із такими професіями як маркетолог, вчитель англійської мови, технолог, начальних юридичного відділу, фінансовий менеджер, журналіст, лікар ветеринарної медицини, керівник квадрокоптера.

Перед присутніми виступила сільський голова Головківки Тетяна Кузьменко та голова Олександрійської райдержадміністрації Богдан Куруп, які познайомили учасників форуму із особливостями своїх посад.
Під час проведення ділової гри діти створили портрет професіонала і презентували його.

Далі було найцікавіше. Всі учасники взяли участь у модерованій подіумній дискусії за участю представників місцевого самоврядування: помічника народного депутата України Анатолія Кузьменка Олени Святець, голови Олександрійської районної ради Олени Коріненко, голови Головківської сільської ради Тетяни Кузьменко. Тут кожен учасник форуму мав змогу висловити свою думку.

В кінці форуму пройшла церемонія нагородження переможця конкурсу проектів міжнародних ініціатив та підведення підсумків.

Дуже смачна вечеря чекала на учасників форуму у цукрозаводській їдальні.

А потім була розважальна програма – дискотека. Студія PRAZDNIK підготувала цікаву молодіжну програму. Особливо зворушливо лунали прощальні слова ведучої Ірини Федоренко.

Діти з піднесеним настроєм і гарними новорічними подарунками роз’їхалися по домівках, дорогою обговорюючи проведений захід і все на ньому почуте і побачене.

Учнівський, учительський та батьківський колективи Федірківського НВК щиро дякують Світлані Михайленко за організацію форуму та всім хто допомагав і сприяв проведенню цікавого, змістовного заходу, а також дякуємо Любові Замковій, яка є ініціатором перебування нашого закладу в таборі «Патріот» за її людяність, доброзичливість та турботу. Бажаємо всім щастя!

Людмила Пономаренко, педагог-організатор Федірківського НВК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"