Футбольні баталії

7 та 8 грудня відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А. Тузовського.

291

З початком змагань учасників та тренерів привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич та головний спеціаліст відділу Лариса Сачевська. Вони побажали учасникам змагань перемоги, позитивних емоцій та заряду бадьорості. На змагання прибули 9 команд.

Найкращою серед команд шкіл І-ІІ ступенів стала команда Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яка здобула І призове місце. Команда Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО» посіла ІІ призове місце, а команда Федірківського НВК КЗ «Глинське НВО» – ІІІ призове місце. Серед команд шкіл І-ІІІ ступенів І місце здобула команда Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце – команда Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце отримала команда Озерського НВК.

Команди отримали кубки та медалі. Діти були задоволені своїми спортивними звершеннями.

Щиро дякуємо директору Світловодського спортивного комплексу ім. А. Тузовсь­кого Володимиру Лисаку за надання спортивної зали для проведення змагань. Також дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів до змагань.

Бажаємо подальших успіхів та перемог.

Поширити
"Вісті Світловодщини"