«Галицькі леви» відвідали Світловодщину

771
«Галицькі леви»

«Галицькі леви»

«Галицькі леви»

«Галицькі леви»

«Галицькі леви»

7 липня на Світловодщину завітали «Галицькі леви» – гості зі Львова. У Світловодську їх зустрів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та керівник клубу військово-патріотичного виховання «Козак» Анатолій Скоренцов зі своїми вихованцями.

У кабінеті голови районної державної адміністрації гості поділилися враженнями від нашого краю, а також розповіли, чого очікують від цієї поїздки.

Після відвідин районної державної адміністрації гості поїхали до яхт-клубу «Кристал». Там їх зустріли досвідчені яхтсмени, щоб разом із львів’янами вкотре помилуватися блакитними просторами Кременчуцького водосховища. Гості зізналися, що вперше у своєму житті ходили на яхті.

Наступного дня «Галицьким левам» провели екскурсію «Золотою підковою» Черкащини. Вони відвідали музей Богдана Хмельницького, побували на Богдановій Горі, біля 1000-літнього дуба Максима Залізняка і до обіду були вже у Холодному Яру на Всеукраїнському фестивалі «Нескорена Нація», де розбили табір і гайнули на виступ.

О 18.40 «Галицькі леви» та військово-патріотичний клуб хортингу «Козак» продемонстрували на фестивалі показові виступи.

Там, на фестивалі, зустріли і славного козарлюгу Івана Забабаху. Львів’яни були вражені тим, що наш побратим Дід Іван є їхнім земляком. Лише з розповідей наших хортингістів вони дізналися, що це за легендарний чоловік.

9 липня зранку спортсмени наварили смачного козацького борщу, зібрали намети і поїхали в м. Знам’янку на залізничний вокзал. Звідти «Галицькі леви», переповненні враженням від побаченого і почутого, попрямували до домівки.

Військово-патріотичний клуб хортингу «КОЗАК» та спортивний клуб «Галицькі Леви» висловлюють велику подяку районній державній адміністрації, районній ради, депутату районної ради Олегу Медянику, директору агрофірми «Федірки» Людмилі Замковій, а також жительці с. Глинськ Наталії Цвелих за підтримку і допомогу.

Сподіваємося, дружба між спортсменами-хортингістами зі Львова та зі Світловодщини триватиме ще довгі роки, а спільні виступи на різноманітних фестивалях і змаганнях принесуть безліч перемог, успіх і визнання.

Світлана Калугіна.