ГАРНІ ПІДСУМКИ 2018

У період з 1 листопада 2018 року до 1січня 2019 року вихованці позашкільної освіти Світловодського району здобули 11 перемог в обласних конкурсах та акціях дитячої творчості.
18 грудня на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбулась обласна новорічно-різдвяна виставка за двома напрямками: «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Свої поробки на новорічно-різдвяну тематику представили школярі з усіх міст та районів Кіровоградщини. Загалом до ОЦЕНТУМ привезли понад триста робіт. Це була художня вишивка, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, декоративний розпис, бісероплетіння, фітодизайн, художнє різьблення по дереву. І місце в конкурсі «Новорічна композиція» здобула учениця КЗ «Павлівське НВО»,вихованка КЗ «ЦДЮТ» Діана Соломоненко (керівник І. Гаркуша). Її робота буде надіслана на Всеукраїнський конкурс. ІІ місце в конкурсі «Новорічна композиція» здобув вихованець КЗ «ЦДЮТ» Ярослав Швець (керівник О. Швець). ІІ місце в конкурсі «Український сувенір» здобула учениця Озерського НВК, вихованка КЗ «ЦДЮТ» Поліна Крисак, (керівник В. Мельник). Ця робота теж буде надіслана на Всеукраїнський конкурс.
25 листопада у Кіровоградському обласному цент­рі дитячої та юнацької творчості відбувся ХХ обласний чемпіонат серед школярів з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» сезону 2018-2019 н. р., у якому взяли участь більше 30 команд учнів молодшої та старшої вікової категорії. Вихованці інтелектуального гуртка КЗ «ЦДЮТ» «Ерудит» при Захарівському НВК КЗ «Глинське НВО» (керівник О. Садовнича) зайняли ІV місце.
13 листопада в обласному конкурсі світлин «Моя Україно!» вихованець інформатичного гуртка КЗ «ЦДЮТ» Світловодської районної ради при Миронівській ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО» Назар Гарасько зайняв І місце. Бажаємо йому подальших успіхів та перемог.
7 листопада учні та вихованці гуртків КЗ «Глинське НВО» Світловодської районної ради здобули почесне ІІ місце в обласному дитячому фестивалі «Українська паляниця». Висловлюю подяку заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗ «Глинське НВО» А. Мірошник, педагогу-організатору М. Дементій, керівникам гуртків КЗ «ЦДЮТ» Л. Татаренко та Г. Білоусовій, директору СБК Н. Водяній, батьківській громадськості с. Глинська, адміністрації Захарівського НВК КЗ «Глинське НВО», Федірківського НВК КЗ «Глинське НВО» та Іванівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Глинське НВО».
1 листопада на обласному етапі конкурсу для дітей та юнацтва «Літературний Всесвіт» Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, який проходить з метою забезпечення умов для творчої самореалізації дітей та молоді, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до науки і техніки, привернення уваги до проблем дослідження Всесвіту, в номінації есе «Я і космос» перемогу здобув вихованець інформатичного гуртка КЗ»ЦДЮТ» Світловодської районної ради Назар Гарасько.
В заочних заходах з екології та краєзнавства, які проходили на базі КЗ «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» згідно з підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» перемогу та Дипломом за зайняте ІІІ місце здобули вихованці екологічного гуртка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради» при КЗ «Глинське НВО», (керівник Л. Татаренко).
За підсумками обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд» Дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за зайняте ІІ місце визнано вихованців гуртка «Юні екологи» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», (керівник І. Набивач).
Також за підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідати» Диплом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за зайняте ІІІ місце вибороли учнівський колектив 9 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання» Світловодської районної ради, (керівник О. Покотило).
Переможцями обласного етапу Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» та Диплом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за зайняте ІІ місце нагородили вихованці екологічного загону «Зелений патруль» Озерський НВК Комунального закладу «Павлівське НВО Світловодської районної ради», (керівник О. Федорус).
Сергій Косенко
директор Світловодського
районного ЦДЮТ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"