Гарні вії без нарощування – це можливо

Такі вже ми, жінки – завжди хочемо виглядати бездоганно і по-особливому. І в цьому нам допомагає не лише макіяж, а й таємничий та виразний погляд.
Щоб підкреслити красу очей, нині жінки користуються популярною процедурою – нарощуванням вій. Але це може призвести до того, що поламаються рідні вії.
Фахівці рекомендують нарощувати вії не довше як протягом року, а потім необхідно їх зняти. До того ж, з нарощеними віями кожен місяць слід обов’язково проводити процедуру корекції, щоб підтримувати гарний вигляд накладних волосків. А це задоволення не із дешевих.
Якщо трішки прикласти зусиль, пишні та густі вії можна відростити самостійно. Ось кілька простих способів, як це зробити.
1. Розчісування. Це покращує кровообіг і стимулює ріст волосинок. Для цього використовуйте спеціальну щітку або ретельно промиту щітку зі старої туші. Візьміть кілька крапель вітаміну Е і розчісуйте вії до кінчиків по 5 хвилин двічі на день.
2. Касторова, кокосова і оливкова олії містять жирні кислоти, які забезпечують живлення фолікулам і здоровим віям. Краплю олії нанесіть на вії на 20-30 хв. Після цього акуратно протріть вії ватним тампоном, змоченим у теплій воді. Можна використовувати одну олію або змішати кілька.
3. Вазелін заспокоює і зволожує сухі вії. Обережно нанесіть вазелін на вії маленьким пензлем або пальцем. Уникайте контакту з очима. Через 20-30 хв. ретельно змийте.
4. Нестача вітамінів може призвести до втрати волосся і вій. Щоб цього не сталося, вживайте в їжу більше білків, вітамінів і продуктів, багатих жирними кислотами: горіхи, м’ясо, рибу, яйця, фрукти та овочі.
5. Зелений чай містить антиоксиданти і вітаміни, тому його використовують у косметичних засобах і при лікуванні випадіння волосся. Заваріть міцний зелений чай, дайте йому охолонути і наносьте ватним тампоном на вії двічі на день.
6. Сік алое та м’якуш добре підходять для зміцнення волосся та їх живлення. Візьміть свіжий лист алое, вичавте кілька крапель соку і нанесіть на вії. Залиште на ніч, а вранці помийте очі. Щоб поліпшити ефект, змішайте сік алое з касторовою або оливковою олією. Але в такому випадку не залишайте на ніч, бо вранці можете отримати набряк («мішки») навколо очей.
7. Масаж покращує живлення вій і стимулює їх ріст. Вимийте руки, нанесіть на пальці кілька крапель оливкової або кокосової олії, масажуйте повіки й вії протягом 5 хвилин. Повторюйте цю процедуру кілька разів на тиждень.
8. Залишати туш на віях на ніч – це все одно, що залишити лак для волосся на ніч. Якщо ваші вії торкаються подушки, вони можуть пошкодитись. Тому не забувайте ретельно знімати макіяж відразу, як повернетеся додому. Використовуйте засіб для видалення макіяжу або оливкову олію, яка також хорошим очищує шкіру обличчя.
9. Компоненти деяких тушів, наприклад, водонепроникної, можуть зробити вії сухими та ламкими. Тому час від часу давайте своїм очам трохи відпочинку, принаймні 1-2 рази на тиждень. Не вагайтеся і викидайте стару туш кожні 3-6 місяців, щоб уникнути інфекцій очей.
10. Не тягніть вії. Багато дівчат ненавмисно тягнуть їх під час закручування. Пам’ятайте, що коріння вій не дуже сильне, і вони легко випадають. Також не забувайте, що жодне лікування не може дати миттєвих результатів. Перші результати можна побачити через кілька тижнів. Це пов’язано з фазами росту вій.
Щоденний догляд може поліпшити загальний стан і запобігти пошкодженню вій. Але ви не можете впливати на ваші гени. Ваші вії виростуть на стільки, на скільки це запрограмовано на генетичному рівні.