Гарно відпочили

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та начальник управління соціального захисту Андрій Поварчук зустріли автобус із дітьми, які повернулися із табору оздоровлення й відпочинку, що у селищі Градизьк.

415
гарно відпочили

гарно відпочили

Діти вибігали з автобусу просто в обійми своїх батьків. Засмаглі обличчя сяяли радісними посмішками. З усього було видно, що малеча гарно відпочила і готова з новими силами здобувати знання у новому навчальному році.

Слід зазначити, що цього року за кошти районного бюджету придбано 28 путівок у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка» (сел. Градизьк) з 02 серпня по 22 серпня 2017 року. Всього було оздоровлено 28 дітей пільгових категорій: 11 дітей учасників АТО; 1 дитина зі статусом «член сім’ї загиблого»; 12 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; 4 дитини, позбавлені батьківського піклування.

Також за кошти районного бюджету було придбано 12 путівок у дитячий заклад оздоровлення «Сонячний» (с.Омельник Полтавської обл.) з 06 по 26 серпня 2017 року. Там оздоровилося 12 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.
За кошти обласного та державного бюджетів у цьому році оздоровлено 18 дітей пільгових категорій населення в УДЦ «Молода гвардія», у МДЦ «Артек», у ДОЗ «Бригантина» (смт. Новоархангельськ), у ТОВ КО «Перлина Чорномор’я» (смт. Сергіївка Одеської обл.), у ДЗОВ «Дружба» (с. Войнівка).

Це 5 дітей з прийомних сімей; 7 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; 1 дитина-сирота, 1дитина внутрішньо переміщених осіб; 1дитина, позбавлена батьківського піклування; 2 дітей учасників бойових дій; 1 дитина-інвалід.

Транспорт для перевезення дітей до місць відпочинку та повернення додому безкоштовно надав ФОП «Макаров».

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.