Гідні захисники Кіровоградщини

Нещодавно відбувся фінальний етап обласного проекту «Захисник Кіровоградщини», в якому взяла участь і команда Світловодського району. Захід проходив у селі Комишувате Новоукра­їнського району. У боротьбі за головні призи боролося 26 команд з районів та ОТГ Кіровоградщини.

392
Захисник України

Захисник України

Наші хлопці довгих три роки йшли до призового місця, адже у 2015 році вони зайняли 11 місце, у 2016 році – 7. І, нарешті, здійснилася мрія юнаків. Завдяки довгим та наполегливим тренуванням, освоївши ази тактичної підготовки, військово-медичної, психологічної, прикладної фізичної підготовки, вони вибороли ІІІ місце на фінальному етапі проекту «Захисник Кіровоградщини». Нашу команду всіляко підтримували та допомагали у підготовці і проведенні навчально-польових зборів у районі районна державна адміністрація, відділ освіти, молоді та спорту РДА.

Честь Світловодського району захищало 12 юнаків із Павлівки, Захарівки, Микільського, Глинська, Григорівки та Озер. Разом з ними були тренери, які також наполегливо працювали з учнями, готуючи їх до фінального етапу. Це Олександр Лащенко, Борис Денисенко та Іван Скрипник, які хвилювалися за своїх вихованців, всіляко підтримували їх та у вирішальні хвилини, не втрачаючи надії на перемогу, надавали поради юнакам.

Протягом всього часу разом з командою був Олександр Адамов – методист відділу освіти, молоді та спорту РДА, який у телефонному режимі спілкувався з тренерами та юнаками, переймався за команду та щиро радів, дізнавшись про зайняте призове місце.