Гідність держави залежить від гідності особистостей

227

19 лютого, напередодні Дня вшанування загиблих на Майдані, дня пам’яті Героїв Небесної сотні, у районній бібліотеці підготували виставку-пам’ять «Майдану – віщий грім».

На полицях виставки розмістили світлини учасників Майдану зі Світловодщини, серед них наш земляк із Захарівки, студент Анатолій Жмура. Крім цього були представлені книги, присвячені подіям, що розгорнулися на Майдані Незалежності наприкінці 2017 – початку 2018 року.

Доповненням до виставки став розділ про Героїв Небесної Сотні. Молоді хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Серед загиблих героїв – наш земляк із Кіровоградщини Віктор Чміленко, якому у 2014 році було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Голова ГО «Майбутнє без меж» А. Курусь провела з учнями 7 класу школи №10 (класний керівник Н. Хорольська та шкільний бібліотекар С. Тодорова) міні-тренінг, присвячений медіаграмотності. Оскільки 19 лютого відзначається День державного герба України, дітям запропонували ознайомитися з його історією та версіями виникнення. Учні мали нагоду розмалювати на свій смак антистрес-розмальовку «Герб України, повний».

Діти зробили з паперу янголят як символ загиблих героїв Майдану і прикрасили ними виставку.

Герої не вмирають! Пам’ятаймо про це.

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"