Гігієнічна помада – засіб на всі випадки життя

  Гігієнічна помада – косметичний засіб, який для багатьох став звичним, а то й обов’язковим у догляді за губами.  Та гігієнічну помаду можна використовувати не лише для губ.

  mozolНові черевики: щоб запобігти натиранню ніг новими черевиками,  змажте «критичні» місця ніг гігієнічною помадою. Це дозволить зменшити тертя і уникнути дискомфорту.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Замалий перстень: якщо перстень з пальця не снімається, а ні олії, ні нитки під рукою немає, змасти палець гігієнічною помадою.

  nisОбвітрився ніс – не біда. Змажте його гігієнічною помадою.  Цей засіб характеризується більшими зволожуючими і захисними властивостями, аніж деякі крема.

  ranaПошкодження шкіри: невеликі подряпини і порізи можна обробити гігієнічною помадою, якщо під рукою немає спеціальних медичних засобів. Це вбереже рану від потрапляння в неї інфекції.

  broviСтайлінг брів: гігієнічна помада – прекрасний засіб для стайлінга брів. Окрім фіксації, помада надасть бровам доглянутий вигляд і прискорить ріст волосків.

  kutikulПомада может замінити засіб для догляду за кутикулами. Навіщо купувати лишнє?

  elektrizaciaЕлектризується волосся: проблема багатьох, особливо у  зимовий період. Усунути її можна, якщо намастити гігієнічною помадою долоню і провести нею над головою, ледь торкаючись наелектризованих волосків.

  posicheniПосічені кінчики волосся: гігієнічну помаду можна використовувати як засіб у боротьбі з посіченими кінчиками волосся.

  kurtkaЗмажте гігієнічною помадою місця над і під собачкою, щоб вирішити проблему із блискавкою, що «заїла».

  tush2Сліди від туші під очима можна легко витерти, намастивши ватяну паличку гігієнічною помадою

  Поширити
  "Вісті Світловодщини"