Голос, з яким виростали покоління

Розкішний, оксамитовий голос, що відкриває душі людей. Не всі можуть працювати на радіо, бо голос ведучого все таки відіграє вирішальну роль. Саме він несе думку, направлену до людей.

Таким для багатьох жителів Світловодщини, особливо представників старшого покоління, є неповторний голос Аїди Мелкумівни Саркісової.

Зустріч з цією цікавою та красивою жінкою допомагала мені в роботі та надавала впевненості в житті. Вона вміло передавала свій життєвий досвід, вчила мудрості та людяності.

Працювати з нею було легко, комфортно – просто задоволення. Вона за покликом серця – журналіст. І в цьому сенс її життя. Бо не дивлячись на свій поважний вік Аїда Мелкумівна вимогливо ставилась до себе, з відповідальністю та завзяттям – до своєї професії.

Незважаючи на самопочуття, погодні умови, вона їздила по селах з диктофоном, щоб в реальності переповісти новини з життя району. В своїх коментарях завжди правдиво та справедливо давала оцінку подіям, брала інтерв’ю, готувала щирі поздоровлення та задушевні вітання.

Вона завжди була в центрі подій, які потім майстерно вміла висвітлити у своїх коротких радіопублікаціях.

Цікаво те, що все це вона робила в домашніх умовах, на примітивному обладнанні. Спочатку бабінний магнітофон, потім касетний, а згодом диктофон. І весь цей матеріал тримала в пам’яті, адже з величезної купи почутого необхідно було вибрати і донести людям цю інформацію доступно, лаконічно, цікаво і, найголовніше, коротко.

Вона – справжній професіонал своєї справи і тому з початку заснування радіогазети, 14.09.1993 року, Аїда Мелкумівна – незмінний головний редактор. Вся зібрана інформація, включаючи, голоси тисяч людей, і досі зберігається в її власному архіві. Це вже історія рідного краю – Світловодщини.

Наразі мережа районного радіомовлення перестала існувати, хоча Аїда Мелкумівна зробила все можливе і неможливе, щоб продовжити ліцензію на вихід в ефір її улюблениці-зірочки, радіогазети «Наддніпрянська зоря».

Тож сьогодні, в цей святковий благословенний ювілей хочеться побажати шановній Аїді Мелкумівні міцного здоров’я, щоб вистачило до столітнього ювілею, сили і волі, щоб зміцнювати себе фізично і духовно, поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких і рідних людей, а ще захоплення в очах оточуючих, бо Ви цього варті! Нехай життя грає всіма барвами веселки і дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог, а будуть тільки тепле сонце, бездонне небо, ліс і поле ніжної зелені, де ласкавий вітерець цілує Вас і обіймає!

З повагою та від всієї душі
Ваша колега
Світлана ДЄХТЯРЬОВА