Голова районної ради провів особистий прийом громадян

167

1 лютого голова Світловодської районної ради Роман Домбровський провів особистий прийом громадян на території Іванівської сільської ради.

Питання, з якими до нього звернулися Олексій Руднев, Олександр Шиков, Микола Солдатов, Ольга Стукалова, Микола Сміян, Любов Бульдович, Анатолій Кишлали та інші стосувалися порядку отримання грошових виплат переселенцям, учасникам антитерористичної операції, компенсації за тверде паливо, порядок призначення субсидій та інших пільг, законність пра­цевлаштування іноземця, який має посвідку на постійне місце проживання, перехід з встановленої пенсії за пільгою на встановлення пенсії за віком, розрахунок за договором оренди земельного паю тощо. Усі отримали необхідні роз’яснення та консультації. Згідно звернень голова районної ради роман Домбровський підготував відповідні доручення.

Після прийому Роман Васильович разом з депутатом районної ради, директором ТОВ «Мас-Агро» Іваном Середою відвідали заклади соціальної сфери села, Іванівську школу та оглянули місце розташування майбутнього дошкільного закладу.

Прес-служба районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"