Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області оголошує відбір кандидатів на навчання за денною формою до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

До вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.

Перелік вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку поліцейських:  Національна академія внутрішніх справ; Харківський національний університет внутрішніх справ;  Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ; Львівський державний університет внутрішніх справ;  Одеський державний університет внутрішніх справ;  Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка; Донецький юридичний інститут МВС України.

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до підрозділу кадрового забезпечення територіального органу поліції за місцем реєстрації (проживання) та подати документи, перелік яких визначений ст. 54 Закону України "Про Національну поліцію" та Порядком добору, направлення та зарахування кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ, поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, затвердженого наказом МВС від 15.04.2016 № 315 (зі змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2016 року за № 668/28798.
Для заповнення декларації за 2016 рік на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції конкурсанту необхідно мати власний електронний підпис, який можна отримати в установленому порядку в акредитованих центрах сертифікації ключів.

Контактні дані територіальних підрозділів кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області: сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Кіровоградській області: м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 41; (067) 599-61-40, (050) 548-52-61; Світловодський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області, Кіровоградська область: м. Світловодськ, вул. Віталія Куцевича, 8; (05236) 2-25-02.

Відповідність стану кандидатів вимогам до посади визначає військово-лікарська комісія (ВЛК) згідно наказу МВС України №85  від 06.02.2001.

Огляд ВЛК включає фізичне та психологічне обстеження та передбачає огляд лікарями-спеціалістами, проведення аналізів, електрокардіограми (ЕКГ), флюорограми та тестів.

Для проходження медичного огляду необхідно мати такі документи: паспорт; направлення на ВЛК (видається кадровою службою); витяг з медичної картки за останні 5 років, довідка про те, що кандидат не знаходиться на диспансерних обліках, довідка про обов'язкові профілактичні щеплення (видається в медичному закладі за місцем проживання, роботи, навчання або служби); військовий квиток або посвідчення про приписку до призивної дільниці (з відміткою про взяття на облік та із "свіжою" датою придатності). Наявність військового квитка (приписного посвідчення) чи іншого документа, де вказано відношення даної особи до військової служби, є обов'язковою умовою проходження медичного огляду в ВЛК (крім жінок, які не є військовозобов'язаними); витяги з медичних документів військових частин або медичну характеристику для колишніх військовослужбовців, які звільнені зі служби не раніше, як за 1 рік; витяг з наказу про звільнення (для колишніх працівників правоохоронних органів та ЗСУ); довідка про те, що кандидат не знаходиться на обліку в протитуберкульозному диспансері; наркологічний сертифікат (форма 140/0); психіатричний сертифікат (форма 122-2/0); огляд ВЛК включає фізичне та психологічне обстеження та передбачає огляд лікарями-спеціалістами, проведення аналізів, електрокардіограми (ЕКГ), флюорограми та тестів.

Для прискорення процесу проходження ВЛК рекомендується при собі мати: результати загального аналізу сечі, зробленого протягом останніх двох тижнів; результати загального аналізу крові, зробленого протягом останніх двох тижнів; флюорограму або рентгенографію з описом, зроблену за останній рік; результати аналізу крові на реакцію Васермана, аналіз крові на гепатит "В", "С" та ВІЛ зробленого протягом останнього місяця; УЗД ОЧП + нирки (ультразвукове дослідження органів черевної порожнини); ЕХО КГ (ультразвукове обстеження серця) з висновками, зроблену протягом останнього місяця; електрокардіограма; результати мазку на цитологію (для жінок), зробленого протягом останнього місяця.

Рівень фізичної підготовленості кандидатів до вступу на службу в Національну поліцію України визначається в порядку, встановленому наказом МВС від 09.02.2016 № 90 (зі змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 лютого 2016 року за № 306/28436.

Рівень фізичної підготовки має відповідати результату "задовільно" або вище за кожний з нормативів.

Поширити
"Вісті Світловодщини"