Головному заводу – 55

На минулому тижні у ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» відзначили 55-річчя Головного заводу.

Привітати його працівників з цією визначною датою прийшли представники влади, керівники інших підприємств, які працюють на території Світловодщини, прості люди, життя і доля яких тісно пов’язана з Об’єднанням.

Із привітальним словом до всіх працівників звернувся генеральний директор ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром», заслужений енергетик України Іван Марон. Він коротко нагадав присутнім історію будівництва цього підприємства, розповів про його перших працівників, перші успіхи та новаторство у виробництві. А ще він сердечно подякував усім працівникам, які і в минулі роки, і в сьогодення утверд­жують славу Об’єднання своєю працею.

Іван Марон щиро подякував за роботу заступнику генерального директора ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром», директору Головного заводу залізобетонних виробів Михайлу Бур’янському, завдяки якому нинішній колектив має роботу, пристойну заробітну плату, а завод – замовлення на цей і на наступний рік.

Михайло Бур’янський, виступаючи перед присутніми, щиро привітав усіх працівників із ювілеєм і подякував за те, що вони своїми трудовими досягненнями завоювали заводу добру славу.

На сцену запросили ветеранів праці, які пропрацювали на заводі п’ятдесят і більше років, назвали прізвища тих, хто пропрацював на заводі тридцять п’ять, тридцять, двадцять п’ять та двадцять років. Усіх їх нагородили грамотами та фінансовою винагородою.

Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять своїх колег, які вже пішли у Вічність.

До колективу Головного заводу з вітальними словами звернулися помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян, яка зачитала вітальну листівку від Олеся Станіславовича Довгого. До привітань долучилися голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, генеральний директор ПП «Віктор і К» Віктор Король та багато інших.

Сергій Твердовський, зокрема, вручив генеральному директору ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» Едуарду Марону Почесну Грамоту Світловодської районної державної адміністрації, а в якості подарунка від громади Світловодського району – картину, написану місцевим художником. Почесною Грамотою голова Світловодської районної державної адміністрації також нагородив заступника генерального директора ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром», директора Головного заводу залізобетонних виробів Михайла Бур’янського. Грамоти Світловодсь­кої районної державної адміністрації вручили водієві цеху №3 Головного заводу Олександ­ру Пасічнику, електрозварнику ручного зварювання цеху №1 Головного заводу Олександру Білоусу та старшому енергетику цеху №3 Сергію Півненку.

Сергій Твердовський також щиро привітав колектив Головного заводу з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України, подякував за їхню працю, за те, що свято бережуть славні трудові традиції, закладені їхніми колегами більше як півстоліття тому, і побажав усім міцного здоров’я, особистого щастя та подальших високих трудових звершень.

Довідково: ТДВ “Об’єднання Дніпроенергобудпром” – це одна з найбільших баз України з виробницт­ва будівельних конструкцій для енергетичного, промислового і житлового будівництва. Офіційно своє літочислення веде із шістдесятих років минулого століття, коли сім підприємств, які до цього забезпечували будівельними матеріалами Кременчуцьку гідроелектростанцію, було об’єднано в комбінат “Дніпроенергобудіндустрія”.

Об’єднання брало участь в будівництві Камського і Волзького автомобільних заводів, в електрифікації Західного Сибіру, в будівництві атомних, теплових і гідроелектростанцій колишнього Союзу, Монголії тощо.

За бездоганне виконання своїх зобов’язань Об’єднання нагороджено орденом “Знак Пошани” та багатьма дипломами.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"