Google введе податки для блогерів на YouTube

Якщо блогер не передасть AdSense інформацію до кінця травня, усі його доходи від YouTube будуть обкладатися податком за ставкою до 24%
З червня Google має намір почати утримувати прибутковий податок з блогерів на YouTube.
Зокрема, компанія буде оподатковувати кошти, отримані каналами від перегляду відео в США. Про це повідомляється на сайті Google.
Йдеться про прибуток в тому числі від переглядів реклами, сервісу YouTube Premium, cуперчату і спонсорства. Блогери повинні до 31 травня надати податкову інформацію сервісу Google AdSense.
Розмір податкової ставки варіюється від 0 до 30% в залежності від того, чи є між країнами угода про уникнення подвійного оподаткування.
Якщо блогер не передасть AdSense інформацію до кінця травня, усі його доходи від YouTube будуть обкладатися податком за ставкою до 24%. Податок буде утримуватися з усієї суми, а не тільки з доходу, який отриманий за рахунок перегляду контенту в США.
Майбутній збір Google пов’язаний зі змінами в законодавстві США, згідно з якими компанія зобов’язана брати податки з доходів авторів каналів від американських глядачів.
Як повідомляв OBOZREVATEL, Верховна Рада хоче ввести механізм, який зобов’яже світові інтернет-корпорації, котрі працюють в Україні, сплачувати податки до державного бюджету. Зокрема відповідні норми прописані в законопроєкті №4184.