Гороскоп на 20-26 лютого

  ОВЕН (21.03-20.04). Вдалий тиждень, але у важливих справах розраховуйте лише на себе. Стримуйте негативні емоції, постарайтесь не конфліктувати з будь-якого приводу. У вихідні отримаєте приємну звістку. Будьте обережні – можете травмуватися.

  ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Накопичилося чимало проблем, які мусите вирішити найближчим часом. Не накручуйте себе даремно, рідні, друзі та начальство – на вашому боці. Усі труднощі, з якими зустрінетесь цього тижня, можна буде вирішити, якщо прикладати зусилля.

  БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Відчутних результатів зможете досягти в роботі, навчанні та діловій кар’єрі. Доведеться відстоювати свої позиції. Важлива для вас інформація надійде від друзів – скористайтеся нею для реалізації своїх ідей.

  РАК (22.06-23.07). Імовірні різкі перепади настрою, хоча особливих причин для цього немає. Займіться чимось важливим і корисним. У вихідні все буде дуже мило, особливо відпочинок, який ви маєте провести в колі рідних людей.

  ЛЕВ (24.07-23.08). Не надто довіряйте чужим порадам, покладайтеся на власний розум, досвід та інтуїцію. А ще використовуйте власний досвіт – він вас не підведе. Необхідно завершити розпочаті справи й вивільнити час для дому-сім’ї.

  ДІВА (24.08-23.09). Настав час залишити позаду минулі успіхи та досягнення – починайте рухатися вперед, досягаючи нових вершин.  Ідіть до чогось нового, більш потрібного. Вихідні – для родинних посиденьок і впорядкування житла. Будьте уважні до свого здоров’я

  ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Розвивайте ділові контакти. Це вам знадобиться у ваших особистих і ділових справах. Відкиньте страхи та сумніви, зробіть рішучий крок вперед, і ви відчуєте довгоочікуване полегшення та впевненість у собі. Можете розраховувати підтримку і допомогу друзів і близьких – це має надихати вас на нові ідеї.

  СКОРПІОН (24.10-22.11). Вдалий час для творчої праці і творчих ідей. Можна розраховувати на збільшення прибутку. Однак надриватись не варто – ваш героїзм навряд чи хтось оцінить. Приказка “Грошей багато не буває” цього разу може зіграти з вам поганий жарт – забрати у вас весь вільний час для їх заробітку. Краще приділіть увагу родині.

  СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Можлива поява незначних труднощів, які торкнуться вашої основної діяльності. Уникайте зайвих суперечок на роботі, вдома, у громадських місцях.

  КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Трудитися доведеться з ранку до ночі, але вас це зовсім не лякає. За вашу працьовитість і завзятість одержите цілком заслужену матеріальну винагороду.

  ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Певний час будете виношувати важливі плани, які вдасться втілити в життя пізніше, за більш сприятливих умов. Слухайте друзів, але думайте і приймайте рішення самі. Вдалий час для планування.

  РИБИ (20.02-20.03). Ви здатні зробити майже неможливе, але спочатку замисліться, чи потрібно це взагалі. Близькі люди підтримають вас. Вихідні – для дому та господарства.

  Поширити
  "Вісті Світловодщини"