Готуємо справжніх чоловіків

З метою належного виконання навчальної програми з предмету “Захисник Вітчизни” та практичного відпрацювання навичок поводження з бойовою зброєю учні 10-11 класів та спортсмени шкіл Світловодського району пройшли практичні заняття на полігоні.

Так офіційно озвучив захід, що відбувся 26 квітня 2017 року, директор КЗ “ДЮСШ Світловодського району” Володимир Мусієнко.

Найголовніше, що мали за мету організатори – це показати хлопцям, що є така професія – захищати Батьківщину, й що це почесна робота справжніх чоловіків.

Окрім учнів, які проходили практику обов’язкового предмету «Захист Вітчизни», у заході взяли участь  спортсмени хортингісти.

Чому ж навчалися, з чим знайомилися юні захисники? Ось список основних розділів занять: інструктаж по ТБ на полігоні, стрільбі, поводженню зі зброєю та технікою;ознайомлення з історичними та новітніми зразками стрілецької зброї та техніки; зустріч та бесіди з учасниками АТО; обслуговування стрілецької зброї (розборка-зборка АКС-74 ); бойова стрільба з АКС-74 (15 набоїв) по цілям на відстані 100м;

Також, по завершенню, дітей нагодували справжньою польовою кашею – кулешем із пересувної військової кухні та смачним чаєм.

Супроводжували учасників польових зборів директор Павлівської школи Андрій Левочко, вчитель фізкультури та викладач предмету «Захист Вітчизни» Борис Денисенко, та директор КЗ “ДЮСШ Світловодського району” Володимир Мусієнко

Валерія Нівакшонова

Поширити
"Вісті Світловодщини"