Готуємося до ЗНО

269

Зовнішнє незалежне оцінювання – неминучий етап життя для тих, хто хоче здобути вищу освіту. Дехто вважає, що для підготовки до іспиту цілком вистачить останньої перед ним ночі. Це неправильно. До іспитів потрібно готуватися поступово та заздалегідь.

У Захарівському НВК КЗ «Глинське НВО» проведено ряд заходів щодо підготовки та проведення державної підсумкової атестації та ЗНО у 2018 році, а саме: опрацьовано та обговорено на нараді при директорі та засіданнях методичних об’єднань нормативно-правову базу щодо проведення ДПА та ЗНО у 2018 році; учителями-предметниками підготовка учнів до ЗНО здійснюється через повторення теоретичного матеріалу та виконання тестових завдань; у жовтні 2017 року відбулися загальношкільні батьківські збори про підготовку та проведення у 2018 році ДПА та ЗНО; 9 лютого 2018 року заступник директора з НВР Н. Притула та класний керівник 11 класу О. Литвин провели батьківські збори учнів 11 класу на тему «Особливості підготовки випускників до ЗНО у 2018 році»; оформлено інформаційний стенд «Увага! ЗНО – 2018»; на сайті школи розміщено інформаційні та інструктивні матеріали для батьків та учнів щодо проведення ЗНО – 2018.

27 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування. Випуски нашої школи отримали запрошення-перепустки та готуються до основної сесії ЗНО 2018, яка розпочнеться вже 22 травня. Тож бажаємо натхнення, удачі випускникам та успішно скласти ЗНО.

Пам’ятайте: перемога не завжди приходить до найсильнішого чи найспритнішого, але рано чи пізно вона приходить до того, хто вірить у себе.

Поширити
"Вісті Світловодщини"