Громада Світловодська слухала звіт міського голови

Нещодавно закінчився звіт Світловодського міського голови, який відбувався у міському Палаці культури. Незважаючи на велику вмісткість глядацької зали, туди не змогли потрапити усі бажаючі послухати, з яким успіхами чи невдачами міська влада завершує 2018 рік – люди стояли в проходах, скупчувалися у задній частині зали і навіть в холі біля дверей. Багато хто з них прийшли з підготовленими плакатами, аби таким чином висловити владі своє ставлення до того, що відбувається, зокрема, в галузі освіти.
Безпосередньо звіт тривав трохи більше 30 хвилин – не дослухавши його до кінця, глядачі звернулися до міського голови перейти до конструктивного діалогу, адже сухі статистичні цифри переважній більшості присутніх ні про що не говорять.
Майже дві години міський голова відповідав на поставлені запитання, та чи зрозуміли його представники громади? Не вислухавши їх до кінця, міський голова оголосив про закінчення заходу і пішов геть.

Ті, хто залишився незадоволеним звітом, домовилися 12 листопада о 09.00 вийти під стіни міськвиконкому з мітингом протесту проти нинішньої влади міста.
Про все це детальніше читайте в №46 газети «Вісті Світловодщини».