Григорівським малюкам комфортно у садочку

Діти Григорівського дошкільного навчального закладу “Ромашка” отримали гарний подарунок від сільської ради, це 50 комплектів постільної білизни, а також 25 теплих яскравих ковдр. Тепер малюки почуваються більш комфортно в холодні зимові дні. Для покращення матеріально-технічної бази садочка сільський голова Надія Невкрита докладає багато зусиль. Витрачаються чималі кошти для модернізації приміщень будівлі, а також на покращення умов перебування дітлахів у закладі. Було встановлено металопластикові вікна та вхідні сучасні двері в приміщенні, яке підготовили для відкриття другої групи. Ми дуже вдячні за турботу та постійну підтримку, яка надається сільським головою.
З великою радістю діти відвідують дошкільний заклад, в якому є все для повноцінного перебування дошкільнят. Нещодавно було придбано лазерний принтер, який дуже потрібен педагогічним працівникам для роботи з документами.
Дякуємо нашому сільському голові – Надії Невкритій – за те, що вона докладає максимум зусиль для покращення умов роботи нашого ДНЗ.
Бажаємо їй та усім працівникам сільської ради, які працюють на благо громади міцного здоров’я, родинного щастя, добра і достатку.
Юлія Даценко, завідуюча ДНЗ “Ромашка”.