Григорівці – 236!

Зрозуміти, які люди проживають в тому чи іншому населеному пункті, можна, відвідавши свято, яке відзначається усією громадою. Наприклад, День села. Тут одразу стає зрозуміло, як люди працюють, як люблять свою домівку, як готуються святкувати, чи заходи проходять формально, чи у теплому, дружньому колі, як це традиційно відбувається у Григорівці.
До свята жителі Григорівки почали готуватися заздалегідь – причепурили і без того охайний центр села. Віднедавна тут з’явилися ще два комфортних місця для відпочинку – зручні лави – подарунок родини Тартикянів.
Вранці на шкільному стадіоні пройшли змагання з футболу, у яких взяли участь команди м.Світловодська «Рятівник», дві команди Григорівської сільської ради та команда з Микільського. Кубок переможців завоювали господарі.
На подвір’ї біля Будинку культури розмістилися надувні гірки та батути, продавали шашлики, солодощі та напої, поряд, у великому казані готувався плов до святкового столу. Тут же смажили шашлики та люля-кебаб – ще один подарунок родини Тартикянів для людей похилого віку та дітей.
У глядацькій залі Будинку культури ніде було яблуку упасти. Жителів Григорівки щиро привітала сільський голова Надія Невкрита, яка подякувала односельцям за працьовитість, злагодженість та підтримку. З теплими словами до присутніх звернулися гості – заступник голови районної ради Олексій Шаповал, заступник керівника апарату Світловодської РДА Валерія Нівакшонова та голова Світловодської РДА 2015-2019рр. Сергій Твердовський.
Почесною грамотою Світловодської районної державної адміністрації нагородили сільського голову Надію Невкриту. Грамотами Світловодської районної державної адміністрації відзначили землевпорядника Григорівської сільської ради Ольгу Боклажук, касира Григорівської сільської ради Надію Рожковську. Подяку Світловодської районної державної адміністрації оголосили секретарю Григорівської сільської ради Наталії Холодовій, головному бухгалтеру Григорівської сільської ради Аллі Івановій та водію Григорівської сільської ради Анатолію Скопичу.
Не залишилися поза увагою і спонсори та меценати, які докладають багато зусиль, аби село розквітало, оновлювалося, ставало більш сучасним. Подарунки від вдячних жителів підготували для Айкарама та Андраника Тартикянів, Вадима і Тетяни Дмитрієвих, Валерія Гавриленка, Сергія Осики, Михайла Поповича, Сергія Черкавського, Михайла Бур’янського, Олега Медяника, Володимира Кошулька, Михайла і Максима Кобильченків, Світлани Воробйової, Сергія Циганчука та Валентина Козярчука.
Надзвичайно яскравою і різноплановою була концертна програма. Ведучі Ірина Кошулько та Руслан Ткаченко вітали односельці – музичні та хореографічні дарунки отримали чоловіки та жінки-господині, учасники АТО та ООС, дружні родини, меценати, молодь та представники старшого покоління.
У святі взяли участь вокальні колективи «Лілея» та «Журавка» Григорівського Будинку культури, солісти Володимир Заєць, Станіслав Єпік, Наталія Осика, хореографічний колектив Глинського Будинку культури «Аметист», юні хореографи зі Світловодська Даша і Ліза Мостові та учениці Григорівської школи Оля Боклажук, Діана Косячко, Оля Проскурякова і Влада Кожевнікова, які подарували футбольній команді Григорівки, що цього дня стала чемпіонами, запальний танець.
Але свято не обмежилося лише концертною програмою. По її завершенню гостей свята запросили за великий стіл. День села продовжився святковою дискотекою.
Ніна Сокуренко.