Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!

19 листопада районна бібліотека провела патріотичну годину «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» з нагоди відзначення річниці Революції Гідності та Свободи. На патріотичній годині були присутні учні 7-Б класу ЗОШ №10 зі своїм класним керівником Людмилою Сокуренко та шкільним бібліотекарем Світланою Тодоровою.
Учасникам заходу розповіли, що Революція Гідності – новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни, що відбулися в Україні у період з 21листопада 2013 року до лютого 2014 року.
Героям Майдану присвятили Хвилину мовчання, де учні та дорослі у жалобі схилили голови. Під мелодію «Пливе кача..» ведуча запалила свічку, яку учні передавали з рук в руки по колу в пам’ять за загиблими.
Але Революція Гідності не завершилася, вона продовжується на сході нашої держави. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які з почуттям гідності, патріотизму нині воюють на сході України, захищаючи її територіальну цілісність, відстоюючи ідеали свободи і демократії як найвищої цінності сучасного цивілізованого суспільства.
Захід доповнив тематичний стенд «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки».
На завершення бібліотекар презентувала книги, що є в бібліотеці з даної теми: “До барикад” (збірка кіровоградської революційної поезії); Стражний О. “Менталітет Майдану”; Кость Оверченко “Майдану віщий грім”; “Добровольчі батальйони”; Положій Є. “П’ять секунд, п’ять днів”.
Світловодська районна бібліотека.