І граються, і навчаються

5 червня до КЗ ліцей «Надія» прибула волонтерка від Корпусу Миру США в Україні. Мета її приїзду – покращити знання учнів з англійської мови.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич, учителі разом зі школярами гостинно зустріли гостю, з якою провели два насичені активними заняттями дні свого шкільного життя.

Наразі по всіх освітніх закладах району діють пришкільні табори відпочинку. Щодень учителі працюють з дітьми за заздалегідь затвердженим планом, організовуючи їм активний відпочинок. У ліцеї «Надія» 5 та 6 червня присвятили поглибленому вивченню англійської мови.

В перший же день приїзду волонтерка в ігровій формі намагалася спонукати учнів до активного спілкування, визначити їхній рівень підготовки.

Вона проводила цікаві рухливі ігри, розучувала пісні, адже сама непогано володіє грою на гітарі та співає. Захід відбувався на території Григорівки. Учні спочатку трохи соромилися, але завдяки комунікабельності свого тренера швидко призвичаїлися до того, що з ними розмовляють англійською мовою. Вони брали активну участь в іграх, демонстрували свій словниковий запас.

Це вже другий візит волонтерів Корпусу Миру США до нашого району. Минулого тижня два дні на базі Микільського освітнього закладу з учнями також працювала волонтерка. Є сподівання, що з нового навчального року учні ліцею «Надія» матимуть змогу за допомогою волонтера з США поглиблено вивчати англійську мову в рамках програми Корпусу Миру, яка розрахована на два роки.

Світлана КАЛУГІНА

Поширити
"Вісті Світловодщини"