І знову акції протесту

Маршрутники зранку розвезли людей по роботах і приїхали на головну площу міста – розпочався страйк, сподіваємося – короткотривалий. Водії маршруток влаштували цю акцію протесту перед початком сесії міської ради, яка має невдовзі розпочатися.

-Ми приїхали сюди, аби хоч подивитися, які ті депутати, бо вже забули, коли вони приходили на сесію. А ми вимагаємо перегляду тарифу на проїзд по Світловодську. Всі знають, що пальне подорожчало, а ціна за проїзд залишилася незмінною. А якщо згадати ще й якість наших доріг… Ми теж люди і маємо приносити додому заробітну плату, аби кормити свої сім’ї, платити за комунальні послуги, – говорять водії маршруток.

Поряд стоїть кілька десятків людей без плакатів, але теж з вимогами до міського голови та депутатів міської ради. Вони проти того, аби в місті закривалися дитячі садочки та школи через недотримання протипожежної безпеки.

-Аби у нас була альтернатива, до прикладу, аби поряд був дитячий садок, який би не закривали, ми б змогли б перевести наших дітей на той час, допоки у нашому садочку проведуть усі необхідні роботи по протипожежній безпеці. А так же ні – жоден дошкільний заклад міста не відповідає вимогам по протипожежній безпеці. А головне – наша влада нічого і не робить, аби ситуацію виправити. І що нам робити?, – говорить одна із жінок, яка відмовилася назватися.

Інша ж молода мама категорично проти того, аби водити свою дитину у дитячий садочок, який необладнаний протипожежними засобами.

-Я не хочу ризикувати життям чи здоров’ям свого малюка і вимагаю, аби влада міста усунула всі недоліки, щоб наші діти почувалися у безпеці.

Ось так розпочався сесійний день – 20 листопада.

“ВС”