І знову ми хоронимо героя

10 серпня в зоні АТО загинув наш земляк, житель Світловодська, командир розвідувального відділення 57-ої окремої мотопіхотної бригади Ігор Анатолійович Шаповал.

639

Народився Ігор Шаповал 18 травня 1975 року у м. Кременчук. У 1992 році закінчив Світловодську загальноосвітню школу №1, навчався в одному з училищ Міністерства внутрішніх справ України. У 2005 році закінчив Національну академію МВС України. З 1997 по 2007 рік працював в органах внутрішніх справ МВС на посаді оперуповноваженого карного розшуку.

З 18 серпня 2015 року по 10 жовтня 2016 року Ігор Анатолійович служив у 42-му окремому мотопіхотному батальйоні розвідником. Демобілізувався, а через деякий час вирішив продовжити військову службу за контрактом у 57-ій окремій мотопіхотній бригаді.

12 серпня на центральну площу міста прийшли сотні світловодців, аби попрощатися з героєм. Зі словами скорботи до усіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, міський голова Валентин Козярчук, колишні колеги по роботі в правоохоронних органах.

– Ігор Анатолійович був справжнім громадянином своєї держави, тому і віддав за неї життя. А ще він був надійним другом, прекрасним сином, батьком. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях і душах, – сказав голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський.

Побратими запам’ятають Ігоря, як людину відповідальну і рішучу, з яскравим почуттям гумору і щирою посмішкою. Колишній начальник Світловодського відділу поліції Дмитро Ткачонок, нині заступник начальника обласного Управління Націо­нальної поліції, на своїй сторінці у ФБ написав: «Своя смерть це не про тебе друже. Сьогодні в зоні АТО загинув на розтяжці Ігор Шаповал, відчайдух, справжній офіцер з яскравим чоловічим характером, мєнт до мізку кісток, талановитий опер родом з 90-их. А ще – справжній патріот! А ще – батько! А ще – син! А ще ГЕРОЙ! Маю честь бути твоїм другом, брате! Вічна пам’ять.»

У Ігоря залишилися 11-річна донька Діана, батько Анатолій Якович, мама Таїса Федорівна. Обставини загибелі Ігоря Шаповала нині ще з’ясовуються.

Громада Світловодщини висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя. Втрата непоправна.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.