Іспити без страху

Іспити, як і більшість явищ життя, – явище перехідне. Коли вони закінчуються, з’являється відчуття свободи, забуваються сльози, нервування, повертається спокійний сон. Але ж можна скласти іспит і з меншими витратами для власного здоров’я, отримати добрі оцінки й чекати наступного іспиту без страху і безсонних ночей.

Готуючись до тестування, старшокласникам важливо відчувати допомогу з боку дорослих. Це може бути як підтримка інформаційного характеру стосовно питань проходження процедури ЗНО або опрацювання навчального матеріалу, так і психологічна настанова, переконання в тому, що за умови серйозної підготовки й виявлення ґрунтовних знань випускник може сподіватися на гарні результати. Така допомога надається учням Захарівського НВК не лише батьками, а й педагогами. Класний керівник випускників Валентина Вишнивенко провела виховні години «Відповідальне ставлення до реєстрації на ЗНО», «Вільне володіння процедурами проходження ЗНО», «Зроби важливий вибір у своєму житті», а також анкетування «Психологічна готовність до участі в ЗНО» та інші.

Заступник директора з НВР, Ніна Притула ознайомила випускників з організаційно-технологічними аспектами реєстрації для участі в ЗНО-2017, процедурою проходження ЗНО, а також поновила інформаційний стенд «Зовнішнє незалежне оцінювання», де учні можуть дізнатися про термін проведення основної сесії ЗНО, календарем ЗНО, та ознайомитися з порадами щодо підготовки до тестування. Також було висвітлено у вільному доступі інформацію про процедуру ЗНО на сайті школи та проведено батьківські збори на тему «Особливості ЗНО 2017».

Ми бажаємо успіхів нашим учням, адже успішне складання ЗНО — це свято не тільки для дитини, всієї родини, але й для вчителів нашої школи.

Ніна Притула, заступник директора з НВР Захарівського НВК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"