Іванівка та Захарівка – приклад вдалої співпраці громад

712

Дороги – наш біль. І не лише у Світловодському районі. Особливо важка ситуація з дорогами місцевого значення, бо ж коштів на їх ремонт у сільських бюджетах, як правило, не вистачає.

Та все одно сільські голови активно працюють над тим, аби покращити ситуацію.

У Захарівці вирішують питання ремонту сільських доріг всією громадою.

Захарівська сільська рада знаходиться на окраїні Світловодського району і межує із Олександрійщиною. Тому для жителів Серебряного, Захарівки, а також Іванівки Іванівської сільської ради, дуже важливо мати автобусне сполучення як зі Світловодськом, так і з Олександрією. Та дорога із Захарівки до Іванівки була такою розбитою, що водії категорично відмовлялися їхати маршрутом Олександрія-Іванівка, – на дорозі були такі ями, що об’їхати їх було майже неможливо.

Аби не залишитися без пасажирського сполучення, Захарівський сільський голова Віктор Гарбуз та Іванівський сільський голова Андрій Рубаненко звернулися до керівника ТОВ «Мас-Агро» Івана Середи з тим, аби він допоміг хоч трохи «підлатати» дорогу. Іван Якович погодився – дав техніку та необхідні будівельні матеріали. До роботи долучилася і місцевий сільгоспвиробник Лідія Башмаченкова, яка надала вантажну машину – ЗІЛ.

А ось в якості робітників виступили самі жителі Захарівки та Іванівки. Люди спільно вийшли до праці – вручну розгортали щебінь, гранвідсів та обпилювали небезпечні гілки.

За словами Захарівського сільського голови Віктора Гарбуза, майже кожна яма сумнозвісного відрізку дороги буквально «проковтнула» по три ЗІЛи (в одному ЗІЛі – 5 тонн) будівельного матеріалу.

Андрій Рубаненко та Віктор Гарбуз щиро дякують сільгосппідприємцям Івану Середі та Лідії Башмаченковій, а також всім жителям Іванівки і Захарівки за ремонт дороги. Відтепер маршрутний автобус Олександрія-Іванівка курсує за встановленим графіком.

Світлана Калугіна.