Іванівці відзначили день народження села

Нещодавно Іванівка відсвяткувала 264-у річницю заснування. Під час святкування ведучі заходу, згадавши історію, присвятили урочистості сучасникам, які нині живуть і працюють на рідній землі.

Жителів Іванівки привітав сільський голова Андрій Рубаненко і гості свята — керівництво Світловодського району.

Ведучі нагадали присутнім, що цього року народний хор «Калина» і Віктор Жаленко, колишній директор Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (посмертно) занесені до Книги Пошани Світловодського району.

Далі звучали привітання на адресу багатьох сільських жителів. Розпочали з вітання наймолодшого з них – Дмитра Липовецького. 3 повноліттям привітали Назара Мирончука, Олександра Мілака, Анастасію Білик, Бориса Сушка, Родіона Теріцу, Вікторію Кульбіцьку, Максима Соболя і Яну Лежненко.

18 жителів села захищали і нині захищають нашу Батьківщину, серед них 10 учасників антитерористичної операції. Повагою користуються серед односельчан і воїни-інтернаціоналісти. На знак поваги до загиблих односельчан та усіх, хто визволяв Україну у різні роки, оголосили хвилину мовчання, а учасник АТО Олег Скрипник від імені громади поклав квіти до братської могили воїнів-визволителів.

На жаль, цього року в Іванівці не гуляли весіль, та, сподіваємося, приклади 20-річного подружнього життя Миколи й Ірини Бердників, 25-річного – Миколи і Вікторії Лежненків, 30-річного – Василя й Ольги Татарових, 65-річного – Володимира й Надії Красноштанів та Сергія і Ольги Стукалових, 40-річного – Миколи і Зої Жайворонків, 45-річного – Павла і Гафії Хижняків стануть для тих, хто ще вагається, беззаперечним доказом щасливого життя, бо 51 рік в Іванівці живуть разом Іван і Раїса Мирні, 52 – Анатолій і Марія Грузини, 53 – Іван і Валентина Середи, 54 – Сергій і Олександра Михайліви, 55 – Микола й Ольга Сміяни, 61 – Олександр і Марина Лазоренки.

Вітальні слова прозвучали зі сцени й на адресу найстарших жителів села: 94-й день народження відсвяткувала в Іванівці Катерина Турлюн, 93-й – Марія Кардон, 92 роки має Марія Падалиця, 90-річчя зустріла Любов Хавренко.
Дякували цього дня за щоденну працю механізаторам, водіям та усім працівникам сільського господарства, усім односельчанам, які сумлінно працюють на своїх робочих місцях, а також активним жителям села.

Творчими подарунками стали виступи хору «Калина» (солісти Іван Середа і Тетяна Вакуленко) і аматорів сільського Будинку культури під керівництвом його директора Ольги Білик. А наприкінці заходу Андрій Рубаненко та голова ТОВ «Мас-Агро» Іван Середа пригостили усіх присутніх святковими короваями.

Частування продовжилося: Іванівські господині Ірина Білик та Орина Покотило приготували і представили «столи достатку» з різноманітними стравами. Сільська рада традиційно пригощала кашею та юшкою із рибою з місцевого ставка, які приготували Тетяна Рубаненко, Ольга Стукалова, Олег Пащенко, керівник клубу «Срібна підкова», катав бажаючих на конику. Традиційно корисною була і безпрограшна лотерея для дорослих, для якої «Мас-Агро» надало четверо овець і баранів, двоє телят, четверо поросят та продукти і цукерки.

Окремо організували лотерею і конкурси для дітей. Танцювали іванівці досхочу під живу музику, а о 20.00 усі разом споглядали вечірнє небо, яке прикрасив салют.

За інформацією газети «Вісник Кіровоградщини».

Поширити
"Вісті Світловодщини"