Із вдячністю до медичних сестер

283

14 травня голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова Світловодської районної ради Роман Домбровський привітали медичних сестер Світловодської центральної районної лікарні з професійним святом – Всесвітнім днем медичної сестри.

Щороку у день свого професійного свята медичні сестри приймають слова вітання та заслуженої вдячності за чуйність і доброту, уміння бути поряд у найскрутніші моменти людського життя.

Вітаючи медичних сестер Світловодської ЦРЛ, головний лікар медичного закладу Юрій Котенко зазначив, що на сьогодні медичні сестри складають найчисленнішу когорту працівників охорони здоров’я.

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я – головні цінності для кожного. Саме медичні сестри виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого.

За даними статистики на плечі медсестер лягає близько 80% всього догляду за хворими.

Звертаючись до присутніх, Сергій Твердовський зазначив, що професія медичної сест­ри надзвичайно відповідальна та по праву гідна поваги. І хоча часто їхня робота не надто помітна, але увесь шлях від хвороби і до одужання поряд з пацієнтом перебуває медична сестра.

У своєму вітальному зверненні Роман Домбровський також щиро привітав представниць цієї благородної професії та побажав подальших успіхів у роботі, міцного здоров’я та особистого щастя.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток медичної галузі, удосконалення медичного обслуговування населення та з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри фінансовим заохоченням і Почесними грамотами Світловодської районної державної адміністрації та Світловодської районної ради нагороджено старшого лаборанта клініко-діагностичної лабораторії Світловодської ЦРЛ Інну Щербакову та чергову медичну сестру приймального відділення Світловодської ЦРЛ Юлію Боровську.

Голова світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський та Григорівський сільський голова Надія Невкрита поздоровили з професійним святом і медичного працівника Григорівського ФАПу, людину, яка занесена до Книги Пошани Світловодського району, Оксану Невкриту.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"