Керування автомобілем подібне мистецтву

27 жовтня на площі міста відбулися змагання з фігурного керування автомобілем та швидкісного маневрування з нагоди Дня автомобіліста та дорожника, присвячені пам’яті Ігоря Довгого.
Змагання з фігурного водіння автомобілів та швидкісного маневрування проходило за підтримки народного депутата України Олеся Довгого та Світловодської районної державної адміністрації. Цього року своє вміння керувати автотранс­портом демонстрували у двох номінаціях (чоловіки та жінки) 17 учасників, без сумніву закоханих у швидкість та свій автомобіль.
Після заїздів, коли судді підраховували кількість зарахованих балів та визначали переможців, солісти районного Будинку культури подарували присутнім невеликий концерт, після якого голова міськрайонного Товариства сприяння обороні України Сергій Шеховцов і помічник народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян вручили грамоти та подарунки переможцям.
Кращими були визнані Роман Олєйнік (І місце), Микола Постовий (ІІ місце), Олександр Гладких (ІІІ місце); Ірина Солодовнікова (І місце), Юлія Швидка (ІІ місце) та Вікторія Павлова (ІІІ місце). Також Роман Олєйнік завоював перехідний Кубок змагань з фігурного водіння автомобілів та швидкісного маневрування, присвячених пам’яті Ігоря Довгого.