Кіровоградщина. COVID-19. Статистика за добу

Зі 731 ПЛР-тесту – 78 позитивних. Троє людей померло

Про це повідомила головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук сьогодні, 6 листопада.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 698 ПЛР-тестувань, а в обласній лікарні – 33 ПЛР-тестування.

Випадки COVID-19 зареєстрували: 41 – у місті Кропивницькому; 1 – у Петрівському районі; 7 – у Вільшанському районі; 1 – у Гайворонському районі; 1 – у Олександрівському районі; 1 – у Маловисківському районі; 2 – у Компаніївському районі; 6 – у місті Олександрія; 2 – у Новоархангельському районі; 4 – у Голованівському районі; 5 – у Благовіщенському районі; 3 – у Кропивницькому районі; 1 – у Новомиргородському районі; 1 – у Бобринецькому районі; 1 – у Новоукраїнському районі;  1 – у Світловодському районі.

Одужали від коронавірусу 52 жителів Кіровоградщини: 25 жителів Кропивницького, по 1 в Знам’янському, Голованівському, Благовіщенському, Онуфріївському, Новоархангельському, Долинському, Гайворонському та Петрівському районах, 1 – в Олександрії, 6 – у Новоукраїнському районі, 2 – у Компаніївському та стільки ж в Олександрівському та Маловисківському районах, 4 – у Кропивницькому районі, а також 2 жителів Знам’янки.

Нa Кіровогрaдщині зaфіксувaли три летaльних випaдки COVID-19. Померли 63-річна жінка з с. Соколівське Кропивницького району, 80-річний чоловік із смт Вільшанка Вільшанського району та 10-місячна дитина з с. Захарівка Новоукраїнського району.

Наразі на COVID-19 хворіють 1318 жителів області, 1118 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 35,1 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 40%.

200 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19: Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 66; Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 94; Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 15; Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 15; Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 10.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 10 тяжких хворих: 8 – в обласній лікарні, 2 – у центральній міській лікарні Кропивницького.