Кіровоградська філармонія – на Світловодщині

Щороку артисти Кіровоградської обласної філармонії об’їжджають з концертами найвіддаленіші куточки області, з метою створення сприятливих умов дітям, які проживають у сільській місцевості, для їх доступу до культурних цінностей, виявлення талановитих дітей Кіровоградщини, підтримки творчої особистості молодого покоління та проведення концертних програм мистецького проекту “Відкриваємо нові таланти” у рамках культурно-мистецької акції “Майстри мистецтв – дітям”.
Щоб отримати позитивний настрій від концерту, 15 березня у приміщенні Микільського Будинку культури зібрались діти та педагогічні працівники шкіл району.
У концерті взяли участь дитячі колективи Світловодського району: дитячий танцювальний колектив “Конвалія” (керівник Анна Білоусова, танцювальний  гурток ЦДЮТ при Глинській школі), Софія Тягній (керівник Надія Пащенко, вокальний гурток ЦДЮТ при Великоскельовській школі), Діана Косячко (керівник Галина Шулешко, літературно-краєзнавчий гурток ЦДЮТ при Григорівській школі), Катерина Шанко та Яна Шанко (керівник Наталя Водяна, вокальна студія, с. Глинськ), гра на бандурі –  Дарина Білошапка (керівник Наталя Водяна, вокальна студія, с. Глинськ). Чудові голоси дівчат, чарівне звучання бандури та яскравий танок підкорили серця глядачів!
Зал ледь вмістив усіх бажаючих насолодитися чудовою музикою у виконанні ансамблю Кіровоградської філармонії “Єлисавет-град”. Публіка не втомлювалася аплодувати молодим і талановитим солістам філармонії – Ярославу Страшному, Артему Гасленку та Олексію Козачинському.
Супровід концерту здійснювався професійними ведучими Іриною Погрібняк та Олексієм Козачинським, які провели із глядачами цікаві інтерактивні конкурси, рухливі ігрові розминки та запам’ятались дітям веселими та дотепними жартами.
Високопрофесійна гра ансамблю, виступи наших дітей викликали шквал оплесків і вигуків “браво”! Прекрасна музика створила незабутню атмосферу натхнення і піднесення, яку дарує нашим слухачам музика.
Лунали запитання публіки: “Коли відбудеться наступний концерт?”
Мені здається, що мета була досягнута, адже, музика не має кордонів, вона об’єднує народи і континенти, вона звучить у маленьких селах і мегаполісах, а ще –  робить нас щасливішими!

Ірина Маховська, методист методичного кабінету відділу освіти РДА.