Кіровоградська обласна організація Національної спілки журналістів України щиро вітає із 80-річчям Владислава Васильовича Журавського!

385

Він – людина непересічна та знана у Світловодську, відомий журналіст, краєзнавець, громадський діяч, а до всього цього ще й поет та прозаїк, який видав чималу кількість поетичних збірок, історичних та краєзнавчих досліджень, книг про відомих земляків. На таких, як він – справжніх професіоналів журналістської справи повинно рівнятися молоде покоління представників цієї професії. Адже завжди його журналістські публікації були гострими та злободенними, допомагали у вирішенні життєво важливих питань, доходили до сердець людей. Вся його професійна біографія служила і нині служить добру, утвердженню демократичних принципів у нашому житті, миру і злагоді в суспільстві.

Вінцем його журналістського доробку стала відзнака Національної спілки журналістів України «Почесний знак НСЖУ», відзнаки Світловодської міської ради «За заслуги перед Світловодщиною» третього та другого ступенів, а також, саме за поданням обласної організації НСЖ України, присвоєння звання «Почесний громадянин міста Світловодська».
Тож, так тримати, наш шановний колего!

Ваші роки – то наше неоціненне професійне надбання, золота віха журналістики Кіровоградщини! Нехай Ваш поважний вік, шановний Владиславе Васильовичу, не стане перешкодою у подальших дослідженнях невідомих сторінок історії рідного краю, їх популяризації серед молодого покоління. Ми й надалі будемо із захопленням читати ваші краєзнавчі розвідки, публікації у світловодських ЗМІ, які значно поглиблять наші знання багатовікової історії Наддніпрянського краю!

З роси і води Вам, шановний ювіляре! І многіє літа!

Петро МЕЛЬНИК,
голова обласної організації Національної спілки журналістів України.

Поширити
"Вісті Світловодщини"