Кіровоградська область отримає 52,85 млн. грн. на ремонт доріг

Відповідна інформація розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства ін­фраструктури. У повідомленні йдеться, що рішення було схвалено під час засідання Кабінету Міністрів України 5 вересня.
Перерозподіл буде здійснюватися з об’єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування. Також з переліків виключено об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації. В рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається як зменшення, так і збільшення видатків у низці областей.
Видатки збільшено: Вінницькій області на 46 млн. гривень, Дніпропетровській – на 25,99 млн. грн., Кіровоградській – на 52,85 млн .грн, Одеській – на 30 млн. грн., Полтавській – на 50 млн. грн., Хмельницькій – на 25,33 млн. грн., Черкаській – на 25 млн. грн.
Відзначимо, що серед областей, де збільшено видатки на ремонт доріг державного значення, найбільша сума передбачена Кіровоградській області.
Натомість зменшено видатки Волинській області на 3,87 млн гривень, Житомирській області на 61,4 млн гривень, Івано-Франківській області на 47,97 млн гривень, Київській області на 28,37 млн гривень, Миколаївській області на 98,61 млн гривень, Чернівецькій області на 67,81 млн гривень.
За окремими бюджетними програмами передбачено зменшення видатків у: Київській області – на 133,5 млн. грн., Одеській області – на 198,2 млн. грн. Збільшено видатки у: Вінницькій області на 231,92 млн гривень, Черкаській області на 99,79 млн гривень.