Кіровоградський Обласний госпіталь чекає пацієнтів

Кіровоградський Обласний госпіталь для ветеранів війни є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, що забезпечує спеціалізовану багатопрофільну, кваліфіковану амбулаторно поліклінічну, стаціонарну, консультативну, організаційно-методичну допомогу області з питань медико-профілактичного забезпечення ветеранів війни та осіб, які, згідно з чинним законодавством, мають право на пільги.

Госпіталь має належну матеріально-технічну базу, яка дозволяє організувати лікувально-діагностичний процес на рівні сучасних досягнень медичної науки. Всі відділення та лікувально-діагностичні кабінети оснащені сучасною апаратурою, яка постійно оновлюється.

Структура закладу складається з відділень: поліклінічного; кардіологічного – 60 ліжок; хірургічного – 60 ліжок; неврологічного -50 ліжок; терапевтичного – 40 ліжок; відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Розглядається питання щодо введення в штат закладу додаткових посад лікарів психотерапевтів. Відповідна пропозиція надана до Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної адміністрації. Наразі психологічну допомогу пацієнтам госпіталю надають фахівці-волонтери.

До категорії хворих, які мають право лікуватись в обласному госпіталі належать: інваліди ВВв; учасники ВВв; учасники бойових дій ( в тому числі воїни-інтернаціоналісти); учасники АТО; діти війни, які мають групу інвалідності загального захворювання; прирівняні до певної категорії.

Для сільських пацієнтів Світловодського району госпіталь щомісячно виділяє З путівки-направлення. В палатах проведено сучасний ремонт. В кожній палаті мається холодильник, телевізор, душова кабіна,туалетна кімната. Лікування та харчування в госпіталі за державні кошти.

Бажаючі пролікуватись в госпіталі повинні звертатись до своїх сімейних лікарів за місцем проживання.

Контактні телефони госпіталю: приймальне відділення – ( 0522) 34-11-52; реєстратура – (0522) 34-11-62; приймальня – ( 0522) 34-11-30. Адреса: м. Кропивницький, вул. Короленко, 58.