Книга – невмируща скарбниця мудрості.

Книга – це найбільше відкриття людства. Щоб чогось досягти в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною.
З метою прищеплення учням любові до книги, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби у читанні в Глинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся тиждень дитячої та юнацької книги. В цьому році маємо на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем. Це була захоплююча мандрівка школярів у світ літератури разом із шкільним бібліотекарем та вчителями.
Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.
Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою на тему: «Хвала людині, що створює книгу». Переглянувши відеофільм «Як твориться книга», діти зрозуміли скільки людей та потужних машин були задіяні для того, щоб вийшло в світ прекрасне, духовне творіння, ім’я якої – КНИГА.
Зацікавила школярів і виставка під назвою «Буду книги я читати, буду все на світі знати». Та це й не дивно, адже учні ознайомились з новинками художньої та довідкової літератури.
В початкових класах пройшов конкурс малюнків на тему: «Стежками улюблених книжок». Переможцями стали учні: Анастасія Осауленко (1 клас), Анна Березіна (2 клас), Ольга Медведєва (3 клас), Олександр Сідненко (4 клас).
З учнями 1-2 класів проведено бібліотечний урок на тему: «Світ казок рідною мовою».
Юні книголюби, учні 8 класу, змогли продемонструвати свою ерудованість під час літературного брейн-рингу «Книга – невмируща скарбниця мудрості».
Учні 9-11 класів взяли участь у конкурсі плакатів на тему: «Книга – мій порадник та друг». Грамоти одержали учениця 9 класу Карина Гармаш та учениця 10 класу Марина Некраса.
Як і завжди, проводився конкурс розгадування кросвордів, які були підібрані кожному класу за віком. Переможцями даної номінації стали учениця 2 класу Анна Рибакова та учениця 8 класу Дарина Білошапка.
Протягом тижня проводилась акція «Подаруй бібліотеці книгу». Завдяки учасникам акції, фонд шкільної бібліотеки поповнився 12 цікавими книгами.
Крім заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека співпрацювала з центром учнівського самоврядування та організувала перевірку стану підручників учнів школи.
І хоч тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки та цікаві надходження.

Світлана Войнова,бібліотекар Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів.