Коли сіяти насіння на розсаду

  294

  Томати. Посів насіння на розсаду – кінець березня-початок квітня. Вік розсади – 45-50 днів, від посіву до сходів – 7-8 днів. Висаджування – кінець травня.
  Перець. Посів насіння – середина лютого, початок березня. Вік розсади – до 70 днів, від посіву до сходів – 12-14 днів. Перець не переносить холоду, а найменші морози є згубними. Висаджувати перець у відкритий ґрунт потрібно у червні.
  Баклажан. Посів – наприкінці березня. Вік розсади – до 50 днів, від посіву до сходів – 20 днів. Висаджування на початку червня.
  Огірок. Посів насіння на розсаду в кінці квітня. Вік розсади – 25-27 днів, від посіву до сходів – 3 дні. Висаджування розсади – не раніше 30 травня.
  Салат качанний. Посів насіння на розсаду у березні. Вік розсади – до 40 днів, від посіву до сходів – 4 дні. Посів та висаджування розсади у відкритий ґрунт – після 25 квітня.
  Селера. Посів насіння – 25 лютого. Вік розсади – 70-80 днів, від посіву до сходів – до 15 днів. Висаджування розсади селери у відкритий ґрунт – наприкінці травня.
  Капуста. Посів – на початку березня. Вік розсади – до 50 днів, від посіву до сходів – 5 днів. Висаджування – наприкінці травня.
  Гарбуз, кабачок, патисон. Посів насіння у парники на розсаду – у травні. Вік розсади – 25-27 днів, від посіву до сходів – 4 дні. Висаджування – у червні.

  Поширити
  "Вісті Світловодщини"