Конкурс Супер-бабуся 2018 у Захарівці

супербабуся захарівка

Кажуть в народі: «Як мало дитині для щастя треба…». Напевне, бабусям – теж. Бабуся – це найближча для кожного з нас людина. Це мати нашої матері чи батька. Вона заслуговує на подвійну пошану та низький уклін за недоспані ночі, натруджені руки, смуток в очах. Бабуся – це не вік, це стан душі.
У цьому переконалися гості та учасниці конкурсу «Супер-бабуся», який відбувся у с.Захарівка 27 вересня з нагоди відзначення Дня людей похилого віку.
Сім бабусь виявили бажання взяти участь у змаганні за звання найкращої: Любов Андріївна Довгань, Ольга Григорівна Галка, Людмила Григорівна Бобошко, Олена Миколаївна Стороженко, Валентина Миколаївна Кукса, Наталія Борисівна Степаненко, Галина Тимофіївна Бур’янська. Хоча учасниці різнилися за віком (найстаршій – 63 роки, а наймолодшій – 42), та всіх їх об’єднала безмежна любов до своїх внуків. У різних етапах конкурсу жінки повною мірою розкрили свої таланти: кулінарні здібності, світ захоплень, родинні традиції. Гідно пройшли випробування на ерудицію та кмітливість. Деякі учасниці відзначилися своєю креативністю, зокрема, Ольга Галка та Наталія Степаненко. Наймолодші бабусі склали для своїх внучок вірші, підготували оригінальні костюми і з ніжністю згадали своїх бабусь.
Не знала своїх бабусь Галина Бур’янська, можливо саме тому безмежно любить власних внуків і щодня зустрічає їх різними смаколиками, адже за професією вона – кухар.
Своєю інтелігентністю, простотою, врівноваженістю та доброю вдачею вразила присутніх Олена Стороженко.
Має лише одну внучку Валентина Кукса, та оточує її теплом і турботою, ніби п’ятьох. «Я своїй внучці дозволяю все, навіть те, чого робити й не можна – у бабусі все дозволено!» – говорить баба Валя. А Людмила Бобошко щоранку готує своєму внукові пироги з яблуками до чаю, і це вже стало традицією під час кожного приїзду найріднішої кровинки.
Супер-бабусею с. Захарівка стала Любов Довгань, яка зуміла донести до всіх присутніх багатство душі та глибину світу поезії Ліни Костенко.
Життя схоже на зоряне небо, дивлячись на яке, розумієш, що ми, наче піщинки в океані, а наше життя – це мить. І так хочеться зробити цю мить значущою, важливою, незабутньою. Так і було на святі супер-бабусь. Надовго запам’ятається присутнім атмосфера приємного, щирого спілкування та смачного частування власними кулінарними виробами учасниць конкурсу. А нагадуватимуть про цю приємну зустріч подарунки від народного депутата Олеся Довгого.

супербабуся захарівка

Л. Козенко, директор Будинку культури.
В. Гарбуз, сільський бібліотекар.

Поширити
"Вісті Світловодщини"