Конституція – головний закон України

  502

  Напередодні свята районна бібліотека провела інформаційно-просвітницьку годину, на якій віддали данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Протягом заходу декламувалися вірші у виконанні учениці 10 класу ЗШ №10 Катерини Бистрякової та величні пісні про Україну у виконанні народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» районного Будинку культури. Також згадувалися цікаві легенди про символи держави.

  З нагоди 21-ої річниці Конституції України присутніх вітали представники влади: голова районної ради Роман Домбровський (на фото) та заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов. Вони звернули увагу на видатну історичну постать Пилипа Орлика, гетьмана України, який є автором першої в Україні Конституції, а також підкреслили: Конституція України 1996 року є Основним законом Української держави, що закріплює суспільно-політичний і державний устрій, права, свободи та обов’язки громадян України.

  Під час заходу було презентовано тематичну виставку «Конституція – паспорт України».

  Особливу увагу привертала виставка-конкурс «Державні символи у вишивці» – творчі роботи, які надали мешканці району Катерина Куліш та Галина Чемадура (с. Подорожнє), Лідія Шликова (с. Нагірне), Наталія Водяна (с. Глинськ), Тетяна Швець (районна бібліотека).

  Юлія Похілова,
  директор районної бібліотеки.