Консультанти зі Світловодщини – серед кращих в Україні

В нашій державі давно говорять про пенсійну реформу. Настільки давно, що цю тему вже «заговорили». З року в рік нам обіцяють зміни у пенсійному законодавстві, які, в свою чергу, мають змінити соціальний статус пенсіонерів – вивести їх із зони незахищених верств населення.

Наразі в Україні вже створена достатня законодавча база для активної фази реформування пенсійної системи. Це закони України №1057 «Про недержавне пенсійне забезпечення», та №1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Тож ті, хто перестав сподіватися на державу і вирішив подбати про свою старість, давно самостійно вступили в пенсійну реформу, відкривши собі накопичувальні програми у різних страхових компаніях чи фінансових установах.
У Світловодську на страховий ринок досить потужною командою зайшла європейська компанія Eulife Group, стратегічним партнером якої є міжнародна страхова компанія PZU, заснована у Республіці Польща. Незалежні фінансові консультанти Eulife Group активно допомагають мешканцям нашого краю зорієнтуватися, як краще і на більш вигідних умовах відкрити власну пенсійну накопичувальну програму, адже СК PZU пропонує широкий спектр накопичувальних програм для дітей і для дорослих; є однією із найнадійніших страхових компаній Світу.
2019 рік для фінансових консультантів Eulife Group став дуже вдалим. Їхню роботу було гідно оцінено на теренах України – Світловодсь­ка структура посіла друге рейтингове місце. Завдячуючи їм, сотні жителів Світловодська та Світловодського району відкрили накопичувальні програми у СК PZU, забезпечивши собі надійне фінансове майбутнє.
У цьому році в м. Світловодську відкривається представницький офіс компанія Eulife Group, директором якого є досвідчений працівник у сфері страхування Олена Маковій.
Керівники Eulife Group із сусіднього Кременчука Олексій та Оксана Степашки нещодавно побували у Світловодському офісі, який розташований за адресою: м. Світловодськ, вулиця Ге­роїв України, 39, аби привітати своїх колег із прекрасними результатами в роботі, а також поздоровити всіх жінок Світловодщини з Міжнародним жіночим днем.
– У Світловодську наразі працює доволі потужна структура, яка пропонує людям чудовий, дивовижний продукт – безпечне і забезпечене життя, – говорить Оксана Степашко. – Пропонуючи накопичувальні програми нашого стратегічного партнера – польської страхової компанії PZU – фінансові консультанти не лише допомагають людям достойно зустріти свій пенсійний вік, а й убезпечують їх від ризиків внаслідок нещасних випадків. І це надзвичайно важливо, бо в нинішній час народний вислів «найдорожче – це здоров’я» став не лише крилатим, а й реальним відображенням нашої дійсності. Кожна людина хоче бути впевненою у завтрашньому дні, і консультанти міжнародної компанії Eulife Group дають їм цю впевненість, – сказала вона.
В команді Олени Макковій працюють переважно жінки. І, напевно, не випадково, адже українських жінок називають ще берегинями роду. Це доводять консультантки Eulife Group, які щоденно працюють з людьми, провели безліч консультацій, що і дало прекрасний результат. Сьогодні ті, хто відкрив накопичувальні програми в СК PZU, знаходяться під надійним захистом.
Від себе додам, що газета «Вісті Світ­ловодщини» є інформаційним партнером Світловодської структури міжнародної компанії Eulife Group. Ми завжди готові надати повну консультацію щодо накопичувальних програм СК PZU.
Світлана Калугіна.