Крок до лідерства робимо разом

411

22-28 серпня на берегах Дніпра проходитиме вже 11-й табір “Крок до Лідерства”. За свою довгу історію він об’єднав більше 1000 молодих людей. Більшість з них почала активно займатись громадською діяльністю та стала свідомою частиною українського суспільства.

Крок до Лідерства

Цього року Крок збирає представників молодіжних громадських організацій та активістів, які хочуть вийти на якісно новий рівень. Не просто дізнатись про основи громадянського суспільства, а засвоїти конкретні інструменти та поділитись досвідом для того, щоб активна частина молодіжного громадського сектору постійно розвивалась і творила зміни навколо себе.

Основні теми таборового навчання: кризовий менеджмент, командотворення, конфліктологія, шлях громадського діяча від нуля і до висот, просування соціальних проектів. Окрім того планується гра-моделювання до Дня Незалежності та справжній таборовий TEDx. І все це в перемішку з десятками знайомств, запальними ватрами та атмосферою єднання і братерства.

Організаторами “Кроку до Лідерства” є представники керівництва однієї з найбільших українських молодіжних ГО – “Фундації Регіональних Ініціатив”. Як і приурочення табору до Дня Незалежності, це вже є традицією. А місцем проведення вперше стають мальовничі береги Дніпра неподалік від Світловодська.

Приєднуйся до нас і роби свій крок до лідерства, до нових висот та до нового суспільства.