Круглий стіл з прийомними батьками

505

31 травня 2017 року у приміщенні Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) з нагоди відзначення у районі заходів з відзначення у 2017 році Міжнародного дня захисту дітей проведено круглий стіл «Питання, що виникають під час влаштування дітей у прийомні сім’ї та шляхи їх вирішення» за участю прийомних батьків, прийомних дітей, директора центру Сідельникова О.М., соціального педагога Кисельової О.Ю., соціального педагога Сідненко О.В., соціального педагога Сухомлин В.В., головного спеціаліста відділу з питань праці, ветеранів війни та оздоровлення дітей Прянішнікової О.В., начальника відділу персоніфікованого обліку осіб пільгових категорій населення та з питань осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Толстої Л.А., інспектора з ювенальної превенції Світловодського відділу поліції Пашагор’євої Я.Ю., спеціаліста служби у справах дітей Світловодської районної державної адміністрації Москаленка Ю.О.

У неформальній обстановці обговорено питання гендерної рівності чоловіків та жінок, пільгового перевезення прийомних дітей, їхнього оздоровлення, субсидій та виплат, які отримують прийомні сім’ї, особливості юридичної відповідальності дитини певного віку за вчинення злочинів та інших правопорушень, відповідальності батьків та осіб, що їх замінюють, за вчинення дітьми правопорушень та завдання шкоди.

Для прийомних дітей проведено тренінг на тему «Здоров’я – ресурс та результат благополуччя», на якому з дітьми визначено фактори, які впливають на здоров’я людини, розкрито поняття відповідального ставлення до здоров’я, способу життя, який веде до благополуччя, налаштовано на формування у дітей мотивації до розвитку здоров’я та протистояння шкідливим звичкам. Крім того, з дівчатами з прийомних сімей відвідано жіночу консультацію Світловодської центральної районної лікарні, де лікар акушер-гінеколог Бурденюк М.М. прочитала лекцію про репродуктивне здоров’я дівчини.

Прийомним батькам та дітям надано вичерпні відповіді на задані ними запитання. Вирішено проводити такі зустрічі частіше.

Поширити
"Вісті Світловодщини"