«Кубок голови Світловодської РДА»

293

23 грудня у спортивному комплексі імені А. Тузовського пройшов 4-й турнір «Кубок голови Світловодської РДА» з хортингу, заснований головою Світловодської районної державної адміністрації Сергієм Твердовським у 2016 році. Спортивне свято присвятили Дню енергетика та проводили серед молодших юнаків і дівчат, юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах «Двобій» та «Сутичка».

Перед суддями змагань – директором КЗ КДЮСШ Світловодського району Володимиром Мусієнком, суддями на хорті Романом Шумейком та Сергієм Галайдою та хронометристом Ігорем Дмітрієвим стояло не просте завдання – суддівство одразу двох контактних розділів хортингу, а саме двобою та сутички. Боковими суддями хронометристами та секретарями були задіяні тренери з хортингу всіх відділень КДЮСШ Світловодського району. У змаганнях взяли участь команди Павлівки (тренери Борис Денисенко та Володимир Мусієнко), Захарівки (Владислав Скрипник), Федірок (Анатолій Скоренцов), Глинська (Євген Скоренкцов), Миронівки і Великої Скельової (Сергій Крайник), а також СК «Атлант» (Микола Нейбургер), ЦВПВ (Ігор Дмітрієв), с. Кам’яні Потоки (Сергій Дзюбан) та м. Олександрівки (Сергій Галайда).

Хортингісти змогли у повному об’ємі реалізувати свої можливості і проявити майстерність, виборюючи перемоги одночасно на двох хортах. Загалом спортсмени працювали у 32 категоріях (17 двобій та 15 сутичка) провівши загалом біля 200 поєдинків. Усі проявили високу самоорганізацію, виконання етикету хортингу та високі моральні та вольові якості.

За результатами змагань команда Павлівки завоювала вчетверте завоювала «Кубок Голови Світловодської РДА». Друге місце посіли спортсмени з Олександрівки, третє – СК «Атлант».

Поширити
"Вісті Світловодщини"