КВІН та Павлівські перці представлятимуть Світловодщину на обласному етапі КВК

25 жовтня у районному Будинку культури проходив районний етап КВК, у якому взяли участь 9 освітніх закладів Світловодщини. Команди з Глинсь­ка, Захарівки, Іванівки, Павлівки, Озер, Миронівки, Великої Скельової, Микільського та Григорівки змагалися за право представляти Світловодський район на обласному конкурсі, який проходитиме у листопаді в Кропивницькому.

Жарти команд оцінювали журі: помічник народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян, директор районного ЦДЮТ Сергій Косенко, методист РМК Юлія Орлова, головний спеціаліст районного відділу освіти, молоді та спорту Лариса Сачевська, методист кз “Районний методичний кабінет” Валентина Воловик, керівник народного аматорсь­кого вокального ансамблю “Мрія” районного Будинку культури Юлія Мартиненко.

Свою кмітливість та почуття гумору команди демонстрували у 3 конкурсах: «Візитка», «Біатлон» та домашнє завдання – «Музичний калейдоскоп».

У пошуках гострих жартів деякі команди зверталися до класиків, «вишукували» жарти у Інтернеті чи у гумористичних скетч-шоу. Звичайно, особливо цінувалися власні жарти, адже у цій грі чи не найважливішим вважається кмітливість та уміння знайти дотепну відповідь на питання. Власне, не будемо надто суворими, адже цікаві жарти, все ж, зустрічалися у кожної команди.

Переможці визначилися. Почесне право представляти Світловодський район у Кропивницькому вибороли дві команди, володарі першого місця команда КВІН Захарівського НВК КЗ «Глинське НВО» та володарі другого місця – команда «Павлівські перці» КЗ «Павлівське НВО». Третє місце посіла команда «Какаду» КЗ «Ліцей «Надія»» с. Григорівка.

Команди-володарі трьох призових місць отримали Кубки та подарунки, решту команд відзначили грамотами і подарунками.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"